Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Franke

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız 3.8
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
profile-icon
Franke ile ilgili bir şikayetin mi var?

3 Şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
  • 2.895
  • 02 Mart 2021

Franke Bulaşık Makinesi Yıkamıyor

Franke bulaşık makinesi yıkamıyor. Yeni aldığım 6 aydır kullandığım makine yıkamıyor kaç kere servis geldi motoru değişti halen bulaşıklarım kirli çıkıyor eve gelen servis çok haddini aştı ilk defa bulaşık makinesi görüyormuşum gibi davrandı kahve telvelerinin asla yok etmiyor kaşıklarım hep lekeli ...

Devamını Oku
Franke Bulaşık Makinesi Yıkamıyor
Franke Bulaşık Makinesi Yıkamıyor
Franke Bulaşık Makinesi Yıkamıyor
  • profile
1 Destekçi
profile
  • 10.042
  • 11 Şubat 2021
profile
Sefik'in Teşekkür Mesajı
  • 11 Şubat 2021 12:57

“Teşekkürler ederim”

Franke Fırın Kart Arızası

Yeni aldığımız lüks sitede müteahhit Franke set koymuş ev 5 yıldır boş durumda satılmamış ve biz eve 1 ay önce ilk defa taşındık fırını ilk defa kulla...

Devamını Oku
profile
  • 3.040
  • 15 Şubat 2020

Franke Bulaşık Makinesi Sepet Sorunu

Bulaşık Makinesi fdws 712 a++ Yarı Ankastre Nero ürünü aldım Eski bulaşık makinem frankeydi yeni bir Franke modeli ile yenilemek istedim ve tam bir hayal kırıklığına uğradım nasıl böyle bir ürünü satışa sunmuş anlayamadım üst sepet düzensiz bardakları koyamıyorum hepsi birbirinin üstüne devriliyor k...

Devamını Oku
Franke Bulaşık Makinesi Sepet Sorunu

Marka Profili

subscribe Franke, 8 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

subscribe Franke, 8 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Franke yetkili servisini nasıl bulabilirim?

Size en yakın Franke Mutfak yetkili servisini bulmak için markanın resmi internet sitesinde yer alan Destek alanını ziyaret edebilirsiniz.

Franke fırınımı kapattıktan sonra fanı çalışmaya devam ediyor. Ne yapmalıyım?

Franke, fırın sıcaklığı 65 derece altına düşene kadar güvenlik amacı ile fırının gövdesini çalıştırmaya devam etmektedir. Bu nedenle fan, sıcaklık 65 derecenin altına düşene kadar çalışmakta, ardından otomatik olarak kapanmaktadır.

En yakın Franke satış noktasına nasıl gidebilirim?

Size en yakın Franke satış bayisini bulabilmek için markanın resmi internet adresinde yer alan Satış Noktaları alanındaki haritalardan faydalanabilirsiniz.

Franke çağrı merkezi numarası nedir?

0262 644 65 95.

Farklı bir sorum var.

Franke ile ilgili tüm soru ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden iletebilirsiniz.

Franke Mutfak Hakkında

Franke Mutfak ya da yaygın bilinen adı ile Franke, özellikle ankastre beyaz eşya alanında uzmanlaşmış olan bir sanayi üreticisidir. İsviçre Aarburg merkezli olan marka, dünya çapında 10.500'ü aşkın çalışana ve 68 adet şirkete sahiptir. Beyaz eşya ve ankastre dendiğinde akla gelen ilk markalar arasında yer alan Franke'nin kuruluşu 1911 yılına dayanmaktadır. Artemis Holding AG'nin bir alt kuruluşu olarak faaliyet gösteren markanın aynı zamanda pek çok farklı yan kuruluşu ve alt markası da bulunmaktadır. Franke Türkiye, faaliyetlerine 1999 yılında başlamış olup ilk fabrikasını 2004 yılında Gebze'de kurmuştur. O zamandan bu yana faaliyetlerine bu tesiste devam eden marka bugün Türkiye'nin 69 ilinde aktif olarak satış gerçekleştirmektedir. 1100'ü aşkın Franke satış noktaları ve 130'u aşkın Franke yetkili servisi ile hizmet veren markanın Türkiye'deki alt kuruluşları arasında Dominox ve Faber yer almaktadır.

Franke Ürünleri: Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Ankastre & Daha Fazlası

Franke ürünleri evye, armatür, ocak, davlumbaz, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi pek çok farklı beyaz eşyadan oluşmaktadır. Franke evyeler, montaj tipine ve yüzey özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Evyeler ile birebir uyum sağlayan Franke armatür modelleri, çeşitli mutfak kullanım ihtiyaçlarına göre değişkenlik göstermektedir. Püskürtme tipine göre farklılık gösterebilen Franke armatürler, özellikle duşlama özellikli spiral modelleri ile beğeni toplamaktadır. Franke ocaklar, 2 gözlü ya da 4 gözlü özellikleri ile ön plana çıkarken Franke fırın modelleri ankastre ya da solo tip olmak üzere tüketici beğenisine sunulmaktadır. Franke buzdolapları, Franke bulaşık makineleri, Franke davlumbazlar ve klimalar da markanın diğer beğenilen ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. Çift kapılı veya tek kapılı özelliklere sahip Franke buzdolabı modelleri, özellikle dayanıklı yapıları, yüksek performansları ve düşük enerji tüketim seviyeleri ile dikkat çekerken Franke bulaşık makinesi modelleri farklı tipte ankastre mutfaklara olan uygunlukları ile sıklıkla tercih edilmektedir. Franke mutfak aksesuarları arasında temizlik ürünleri, davlumbaz uzaktan kumandaları, kesme tahtaları ve evye hazneleri gibi parçalar göze çarpmaktadır. Tüm Franke ürünlerini yakından incelemek için size en yakın Franke bayisini ziyaret edebilir ya da markanın Franke online web sitesini inceleyebilirsiniz.

Franke Kullanıcı Şikayet & Yorumları

Franke'den satın almış olduğunuz ürün ile ilgili tüm yorum ve geri bildirimlerinizi bu sayfamız üzerinden paylaşabilirsiniz. Franke şikayet ve geri bildirimleri, bir yandan marka hakkında daha kapsamlı bir bilgi havuzu oluşmasına vesile olurken diğer yandan herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda marka temsilcilerinin şikayet sahibi ile daha hızlı bir şekilde iletişime geçmesine olanak sunmaktadır. Franke davlumbaz yorumları başta olmak üzere farklı Franke beyaz eşyaları ile ilgili gerçek kullanıcı yorumlarına buradan erişerek satın alma yapmadan önce daha gerçekçi bilgiye sahip olabilirsiniz. Franke fırın ayarları ya da Franke fırın kullanma kılavuzu gibi spesifik bilgilere de yine burada yer alan kullanıcı değerlendirmeleri üzerinden ulaşarak siz de kullandığınız fırın hakkındaki daha kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz. Franke iletişim bilgileri ve müşteri hizmetleri temsilciliği için ise Sıkça Sorulan Sorular alanımızı ziyaret etmeniz mümkün.