23 Ekim 2014

Franke Servis ve Ürünlerinin Kalitesizliği

Franke Dominox ocak aldıktan kısa bir zaman sonra wok gözünde arıza olmuştu. Servis evimde onardı, bir zaman sonra aynı arıza tekrarladı. Servis çağırdım gelen servis ocak üzerindeki aynaların vidalarının sökülmediğini atölyede onaracaklarını söyleyip ocağı söktü götürdü. Ertesi gün ocak geldiğinde onarıldı dediler, monte etmeden servis onarım belgesini imzalattılar. Taktılar yaktılar vok gözünü gittiler, akabinde yemek pişeceği zaman davlumbazın ışığı yandığında ocağın camının her yeri çizilmişti. Genel merkez ücretli değişim yapılır diyor.

Cuneyt 2.852 Okunma

Cevaplar

  • Cuneyt31 Ekim 2014

    'gerekli bilgilendirme'yi biraz açacak olursak yetkili servisini hiçbir şekilde denetlemeden, müşteri şikayeti ile ilgilenmeyen, konuyu araştırmadan servisini savunan ve servisin deforme ettiği üç kuruşluk cam için müşterisini madur eden bir markadır franke. hiçbir şekilde ne kendi evime sokarım ne de tanıdıklarıma öneririm. kesinlikle kalitesiz ürün, kalitesiz servis, kalitesiz müşteri ilişkileri. Bu markayı tercih edecekler bir kez daha düşünsün derim!

  • Franke Mutfak Temsilcisi27 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz; 23.10.2014 de merkezimiz ile yaptığınız görüşmeye istinaden tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. FRANKE MUTFAK ve BANYO SİSTEMLERİ SAN.ve TİC. A.Ş MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön