07 Temmuz 2014
Yorum Yap
#2548856

Franke Mutfak Fırının Camı Kırıldı

Franke fırınımın ön kapak camı kendi kendine kırıldı. Servis çağırdım 2000 küsür liralık fırında bu olayın sık sık yaşandığını belirtip kapağı alıp gittiler. Geri dönüş yaptıklarından kırılan camın 500 tl olduğunu söylediler. Bu olayın kullanıcı hatası değil sıcaklık nedeniyle olabileceğini ürünün hatalı olduğunu basınca dayanıklığında bariz bir hata olduğunu belirttim, ödeme yapmayacağımı söyledim.


Haklı olduğumu o şekilde olabileceğini ama belki darbe ile kırılmış da olabilir diyerek rahatlıklarını gösterdiler. Bu kadar büyük firmalar bu servisleri nereden buluyorlar aklım almıyor. Bakalım franke müşterisine ne kadar özen gösteriyor göreceğiz. Şikayetim başlamıştır.

Gökalp 4.887 Okunma

Cevaplar

 • Franke Mutfak Temsilcisi06 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz; Fırın ile ilgili ilettiğiniz şikayetinize istinaden ürün inceleme amacı ile servise alınmıştır. Sonucu ile ilgili tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. FRANKE MUTFAK ve BANYO SİSTEMLERİ SAN.ve TİC. A.Ş MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 • Gökalp04 Ağustos 2014

  kapak değişikliğini bedeliyle gerçekleştirdim bu defa da fırının ana kartındaki bazı devreleri yanmış. franke fırının bitmeyen arızalarından sıkıldım. franke ürünleri garanti süresi dolduktan sonra çok yüksek tutarlarda arıza çıkardığını öğrenmiş oldum. bir fırın parası kadar tamir parası ödemiş durumdayız. ki bu fırın daha çok arıza yapacağı benziyor. frankeden bir an önce kurtulmak gerekiyor.

 • Gökalp15 Temmuz 2014

  genel müdürlükten dün tarafıma dönüş yapıldı . servis kaydımı istediler verdim , servisle görüşüp bilgi vereceklerini söylediler. az önce arayıp servisin söylediklerini birebir tekrar ettiler. 1 yıllık fırının camının durduk yere neden kırılabileceğine dair bir açıklama yapamadılar. buna istinaden parçada indirim yapabileceklerini söylediler. frankenin müşterisine saygısı böyle oluyormuş demek ki. balık baştan kokar. genel müdürlük böyle ise servisten ne beklersin.

 • Franke Mutfak Temsilcisi14 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz; Başvurunuz işleme alınıp,ilgili birimlere yönlendirilmiştir. Franke ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. FRANKE TÜRKİYE MÜŞTERİ HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler