16 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10669003

Franke Mutfak Evyesinde Sorun Var!

19.10.2017 tarihin de 1643,42 TL'lik Franke markalı mutfak eviye aldım. İki yıl garantisi olduğu halde mutfak evyesinin üzerindeki boyalar kısa sürede soyuldu, rengi attı ve ürün sanki on yıllık gibi oldu. Yetkili servisi arayıp bu bozulmadan bahsettiğimde eksperin gelip bakması gerektiği söylendi. Eksper geldi ürüne baktı ve yanında getirdiği bir ilaçla sildi mutfak evyemin o an için rengi düzeldi. Elindeki ürünün fiyatının 80 TL olduğunu söyledi evye satın alırken zaten bir ürün daha almıştık 90 TL gibi bir tutara daha sonra soyulan yerlerin fotoğrafını çekti. Haber beklemem gerektiğini söyledi. İki üç gün sonra arandığım da aldığım cevap bunun müşteri kullanım hatası olduğunu değiştirirlerse servis bedelini ödemem gerektiğini söylediler.

Duygu Duygu 4.168 Okunma

Cevaplar

  • Franke Mutfak Temsilcisi16 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz; Başvurunuz işleme alınıp,ilgili birimlere yönlendirilmiştir. Franke ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. FRANKE MUTFAK ve BANYO SİSTEMLERİ SAN.ve TİC. A.Ş MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • Duygu16 Temmuz 2018

    İki üç gün sonra arandığım da aldığım cevap bunun müşteri kullanım hatası olduğunu değiştirirlerse servis bedelini ödemem gerektiğini söylediler telefondaki kişilere bunun nasıl kullanıcı hatası olabileceğini sorduğumda firma öle yanıt verdi kabul ederseniz 60 TL ödersiniz gelir değiştiririz tabii bi bunun da bi kerelik olabileceğini söylediler bir daha böyle bi durumda olmazmış bu da müşteri memmnuyet i olsun diye yapılabilecek bir ismis... Duyduklarım karşısında sinirlendim ve kendilerini şikayet edeceğimi söyledim onu da önemsemediler yani sattıkları ürün iki yıl garantili bi ürün ve benden buna rağmen kendi hataları olmasına rağmen ekstra para talep ediyorlar yani iyi marka diye güvenip alıyoruz ve firma müşterisini hiç önemsemiyor bile çok üzücü bu ürün sekiz dokuz ayda soyulup boyası dökülüyorsa demek iki üç sene sonra çöpe atılması gerekecek. Sizler sakin Franke gibi markalari tercih etmeyin biz mağdur olduk siz olmayın.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler