27 Ağustos 2016

Franke Mutfak Cam Ocakta Çizikler ve Geçmeyen Lekeler

Yeni girdiğim evde, Franke Mutfak Mutfak marka dokunmatik cam ocak, 1 haftadır kullanıyor olmama rağmen, sık yemek yapmayan günde bir-iki kez ocak çalıştırmama rağmen maalesef her tarafı çizik ile doldu. Çizik ile kalmayıp nokta nokta sanki kırılmış gibi küçücük yakından bakıldığında belli olan deformeler mevcut. Temizlik malzemesi olarak MR. Muscle'in yeşil kutulu yağ ve kir sökücüsünden her kullanımdan sonra iki fiş, sonrasında mikrofiber bez ile durulama yapıyorum. Kesinlikle sünger benzeri başka bir temizlik aracı kullanmıyorum ve ocağın üzerindeki beyaz tencerenin konacağı çizgilerde de çok hafif bir deforme görüyorum.
Estetik görünüm konusunda çok pimpirikli olduğum, ve cam ocağı çok istediğim için hevesim kursağımda kaldı desem çok yeridir. Nasıl bir ürün, 1 hafta içinde bu kadar çok deforme olur. Yıpranır. Ben anlamadım.

Pınar 1.425 Okunma

Cevaplar

  • Franke Mutfak Temsilcisi27 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz; Başvurunuz işleme alınıp,ilgili birimlere yönlendirilmiştir. Franke ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. FRANKE MUTFAK ve BANYO SİSTEMLERİ SAN.ve TİC. A.Ş MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön