19 Ekim 2016

Franke Mutfak Bulaşık Makinesi Kurutmuyor

Almış olduğum Franke Mutfak bulaşık makinesi, bulaşıkları yıkadıktan sonra kurutmuyor. İki sefer servisten elemanlar geldi, her seferinde makinede sorun olmadığını söylediler. Ama tabaklar bardaklar su içinde çıkıyor. Çatal kaşık tabak hepsinin üzerinde kurumadığı için su lekeleri kalıyor. Gelen servis elemanları uzun programlar kurutur diğerleri kurutmaz dedi. Ben bütün programlarda yıkama yaptım ama hiç birinde bulaşıklar kurumadı. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Öykü 1.402 Okunma

Cevaplar

  • Öykü20 Ekim 2016

    Almış olduğum Franke Mutfak bulaşık makinesi, bulaşıkları yıkadıktan sonra kurutmuyor. İki sefer servisten elemanlar geldi her seferinde makinede sorun olmadığını söylediler. Ama tabaklar bardaklar su içinde çıkıyor. Çatal kaşık tabak hepsinin üzerinde kurumadığı için su lekeleri kalıyor. Gelen servis elemanları uzun programlar kurutur diğerleri kurutmaz dedi ben bütün programlarda yıkama yaptım ama hiç birinde bulaşıklar kurumadı. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  • Franke Mutfak Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz; Başvurunuz işleme alınıp,ilgili birimlere yönlendirilmiştir. Franke ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. FRANKE MUTFAK ve BANYO SİSTEMLERİ SAN.ve TİC. A.Ş MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön