01 Ağustos 2016

Franke Mutfak Altı Yılda Ömrü Tükenen Bulaşık Makinesi!

6 yıl önce satın almış olduğum Franke Mutfak mutfak fdh 700a bulaşık makinem suyu ısıtmayıp soğuk suyla yıkama yapmaya başladı. Servisi çağırıp şikayetimi bildirdiğimde bulaşık makinemin modeline bakıp bu serilerde aynı problemin olduğu ve sorunun karttan kaynaklandığı söylendi. Kart değişimi için de 600 TL ücret talep edildi. Bir bulaşık makinesinin ömrü 6 yıl olur mu? Madem bu seride aynı problem var bundan firma sorumludur ve firmanın kart değişimi için tüketiciden 600 TL ücret talep etmesi doğru mudur? Bu hususta firmanızın büyüklüğüne yakışır bir çözüm üretmenizi, mağduriyetimin giderilmesini ve sorunun çözülüp tarafıma bildirilmesini rica ederim.

Ruşen 1.089 Okunma

Cevaplar

  • Ruşen04 Ağustos 2016

    Henüz sorunumuza ilişkin bir çözüm bulunamadı. Firma tarafından arandık ve bize yeni ürün satmak konusunda teklifte bulunuldu. İndirim yapılacağı söylendi ancak telefonda söylendiği kadar da indiirim yapılmadığını gördük. Zaten birebir teklif edilen ürünü almak zorunda bırakılmak ne kadar çözüm olabilir ki? Sizden ricamız yeni ürün satın almaya zorlanmamak ve yetkili servisi gönderip elimizdeki ürünün tamirini ücretsiz şekilde sağlamanızdır.

  • Franke Mutfak Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz; Başvurunuz işleme alınıp,ilgili birimlere yönlendirilmiştir. Franke ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. FRANKE MUTFAK ve BANYO SİSTEMLERİ SAN.ve TİC. A.Ş MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön