25 Ekim 2016

Franke Mutfak Sürekli Arıza Veren Bulaşık Makinesi!

Buradaki şikayetlere bakınca 1,5 yıl önce Franke Mutfak bulaşık makinesi alarak ne kadar büyük hata yaptığımı daha iyi anladım. Makineyi aldığımızdan beri bulaşıklar hep kirli çıkıyordu. Defalarca servis gelip ''hiçbir şey yok' dedi. Diye diye 1,5 yılda makinemin 6 parçasını değiştirdiler. Ama yine sonuç aynı. Şimdi İzmit'teki fabrikadan T*** Hanım artık yapacak bir şey yok deyip beni kitabi cümleler ile geçiştiriyor.

Makineye bulaşıkları iyice deterjan ile ovup koyduğumda sadece duruluyor. Çünkü ben yıkayıp koyuyorum. Makineyi açıp sepeti çıkardığımda makineden sular akıyor. Yıkamadığı gibi kurutma işlemi de yapmıyor. Artık bu makinenin kahrını çekmek istemiyorum, değişim talep ediyorum...

Selma 2.163 Okunma

Cevaplar

  • Selma30 Ekim 2016

    1,5 yılda 6 parçası değişen bulaşık makinemin performansından hala memnun değilim ama Franke Mutfak hala duymazdan gelip ezber cümleleri sarfediyor. Kesinlikle bu markayı düşünenler asla yanından bile geçmesinler hem ürün sorunlu hem servis hem müşteri hizmetleri sorunlu. Servis her gelişinde bir sorun yok dedi ama makinenin 6 parçası değişti ve hala sorun yok diyerek geçiştiriyorlar.

  • Selma26 Ekim 2016

    Beni bir kişi bile aramadı neyi çözümlediniz acaba? Klasik Franke Mutfak müşteri hizmetleri ve servisi tavrı bu başka bir şey değil.

  • Franke Mutfak Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz; Başvurunuz merkezimiz tarafından çözümlenmiştir. FRANKE MUTFAK ve BANYO SİSTEMLERİ SAN.ve TİC. A.Ş MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön