Franke Mutfak Sıfır Fırınımı Kullanamıyorum.

Erdem E. |

Sıfır garantili fırınımı kullanmaya başladığımdan beri talimatlara uymam, ön ısıtma yapma, uygun sıcaklık seçme, v. s rağmen yiyecekler ya yanıyor ya çiğ kalıyor. Ayrıca ilk günden beri zaman saati takılı kalıyor. Bunlar için 4 sefer garantiden servis çağırdım.

Arızalı zaman saati değişti ancak yeni takılan da aynı şekilde takılı kalıyor. Pişirme sorunu içinse servis ısrarla fırında bir sorun olmadığını söylüyor ve bizim hatalı kullanıyor olabileceğimizi söylüyor. Daha önce hem Bosch hem Arçelik olarak sorunsuz, senelerce ankastre fırın kullanan biri olarak nasıl fırın kullanılması gerektiğini biliyorum. Son geldiğinde tekrar saatin değişeceğini söylemesine rağmen 2 aydır servisten ses yok.

Etiketler :

Pişirme Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem E.
  15 Temmuz
  13:43

  Bugün Franke Mutfak servis evime gelip arıza ilgili hiçbir işlem yapmadan gitmiştir. Dalga geçer gibi aynı servisi istemediğim halde aynı servisten genç bir arkadaşı yollamışlar. Eşim evdeydi eleman şikayet için kayıt oluşturayım deyip gitmiş. Madem bir şey yapmayacaktı niye göndermişler bu elemanı? Bir daha Franke Mutfak mi? Aman Allah korusun. Bir daha yakınından bile geçmem. Bunun üçte bir fiyatına alırım bir Arçelik 3 kat daha kaliteli. Keşke eski fırınım Arçelik'i atmasaymıım. Bu güne kadar bir kere problem çıkarmamıştı. Gerek servisi, gerek pişirme kalitesi ile Franke Mutfak'ye on basar. Bir fırına 1750 TL para ver sonra kullanama. Yazıklar olsun böyle markaya. Almayı düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye etmiyorum.

 • 13 Temmuz
  14:22

  Değerli Müşterimiz;

  Başvurunuz işleme alınıp,ilgili birimlere yönlendirilmiştir.

  Franke ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  FRANKE MUTFAK ve BANYO SİSTEMLERİ SAN.ve TİC. A.Ş
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ