11 Eylül 2013

Franke Mutfak Servisi Fazladan Ücret Alıp Fiş Vermiyor!

Franke bulaşık makinesi kapağının sağ-sol plastik menteşe ve ipleri bozuldu , kapak ses yapıyordu. Franke bulaşık makinesinin sorunu için Ankara'daki 3 servisi aradım işçilik ve parça fiyatlarını sordum. 1. servisi 150 TL’ye Bayteknikle'de görüştüm. 150 TL yaparız dedi. Bayteknik servis ücretini alırız, parça takılırken işçilik almayız 150 TL olur dedi.

Annemde gitmiş Baytekniği çağırmış. Servis 150 TL yaparız dediği işi , toplam 200 TL’ye faturasız yaptığını öğrendim. Hemen işin faturasını istedim. Teknisyen önce hizmet raporunun fatura olduğunu , daha sonra servis fişinin fatura olduğunu söyleyerek, bizi yanıltmaya çalıştı ve fatura isteyince %18 KDV (36 TL) vermem gerektiği .

Ali 393 Okunma

Cevaplar

  • Ali14 Ağustos 2014

    Başvurunuz merkez tarafından çözümlenMEmiştir. FRANKE urunleri berbat oldugu kadar servisi ve musteri hizmetleride berbattır. Franle ve lanet servisine verdiğimiz fazla paralar zehir zıkkım haram olsun insalaah. Allah belanızı verir umarım

  • Franke Mutfak Temsilcisi28 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Başvurunuz merkezimiz tarafından çözümlenmiştir. FRANKE TÜRKİYE MÜŞTERİ HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

  • Ali05 Ocak 2014

    Franke bulaşık makinesi kapağının sağ-sol plastik menteşe ve ipleri bozuldu , kapak ses yapıyordu. Franke bulaşık makinesinin sorunu için Ankara'daki 3 servisi aradım işçilik ve parça fiyatlarını sordum. 1. servisi 150 TL’ye Bayteknikle'de görüştüm. 150 TL yaparız dedi. Bayteknik servis ücretini alırız, parça takılırken işçilik almayız 150 TL olur dedi. Annemde gitmiş Baytekniği çağırmış. Servis 150 TL yaparız dediği işi , toplam 200 TL’ye faturasız yaptığını öğrendim. Hemen işin faturasını istedim. Teknisyen önce hizmet raporunun fatura olduğunu , daha sonra servis fişinin fatura olduğunu söyleyerek, bizi yanıltmaya çalıştı ve fatura isteyince %18 KDV (36 TL) vermem gerektiği .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön