03 Temmuz 2015

Franke Mutfak Parça İçin Fahiş Fiyat İstendi!

Yeni aldığım evimde Franke Mutfak eşyaları bulunmaktadır. Site yaklaşık 2 yıl önce yapıldığından Franke Mutfak ankastreler de o zaman takılmış. Biz evi yaklaşık 5 ay önce sıfır olarak aldık ve evi aldığımızda Franke Mutfak yetkili servisi gelip açılış ve kurulum yaptı. Franke Mutfak bulaşık makinesi içindeki sepetin raylarındaki 1 adet plastik teker eksikti.

Yetkili servis 1 teker için takımı bozduğu için 110- TL istedi. Aynı şeyi çağrı merkezi de söyledi. Garantileri ürünleri takıldıktan sonra başlıyormuş. Yani siteye 2 sene önce montaj tarihinden itibaren. Evi ne zaman aldığın ve servisin kurulum tarihi önemli değilmiş. 4 tane plastik ray tekeri için 110-tl. Çok fahiş fiyat ve ürünlerinin arkasında durmuyorlar.

Ayşe 1.416 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe03 Temmuz 2015

    5 aydır kullandığım bulaşık makinesi için 1.000- TL fark vererek yeni makine vermeyi teklif ettiler. Akılcı bir teklif değil. o kadar para versem başka marka makine alırım sizin gibi ürününün arkasında durmayan firmanın makinesini neden alayım. Altı üstü bir tane ray tekerleği takacaklar. Komiksiniz komik.

  • Franke Mutfak Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz; Başvurunuz işleme alınıp,ilgili birimlere yönlendirilmiştir. Franke ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. FRANKE MUTFAK ve BANYO SİSTEMLERİ SAN.ve TİC. A.Ş MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön