Franke Mutfak Parça İçin Fahiş Fiyat İstendi!

Ayşe Gücüm D. |

Yeni aldığım evimde Franke Mutfak eşyaları bulunmaktadır. Site yaklaşık 2 yıl önce yapıldığından Franke Mutfak ankastreler de o zaman takılmış. Biz evi yaklaşık 5 ay önce sıfır olarak aldık ve evi aldığımızda Franke Mutfak yetkili servisi gelip açılış ve kurulum yaptı. Franke Mutfak bulaşık makinesi içindeki sepetin raylarındaki 1 adet plastik teker eksikti.

Yetkili servis 1 teker için takımı bozduğu için 110- TL istedi. Aynı şeyi çağrı merkezi de söyledi. Garantileri ürünleri takıldıktan sonra başlıyormuş. Yani siteye 2 sene önce montaj tarihinden itibaren. Evi ne zaman aldığın ve servisin kurulum tarihi önemli değilmiş. 4 tane plastik ray tekeri için 110-tl. Çok fahiş fiyat ve ürünlerinin arkasında durmuyorlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe Gücüm D.
  03 Temmuz
  21:13

  5 aydır kullandığım bulaşık makinesi için 1.000- TL fark vererek yeni makine vermeyi teklif ettiler. Akılcı bir teklif değil. o kadar para versem başka marka makine alırım sizin gibi ürününün arkasında durmayan firmanın makinesini neden alayım. Altı üstü bir tane ray tekerleği takacaklar. Komiksiniz komik.

 • 03 Temmuz
  10:50

  Değerli Müşterimiz;

  Başvurunuz işleme alınıp,ilgili birimlere yönlendirilmiştir.

  Franke ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  FRANKE MUTFAK ve BANYO SİSTEMLERİ SAN.ve TİC. A.Ş
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ