15 Ekim 2016

Franke Mutfak Mutfak Garanti Süresi İli İlgili Haksızlığa Başvuruyor!

Deterjan almayan ve programdan çıkmayarak saatlerce çalışan, bulaşıkları temizlemeyen makinem için 22.08.2016 tarihinde servise müracaat ettim. Servis 2 Eylül de bir kart değiştirdi aynı sorun devam etti yani tamir olmadı. Servis ekim ayının başında bir kart daha taktı ve sorun yine halledilemedi. Garanti süresi olan 20 iş gününü dolduğunu belirterek firmayı ücret iadesini talep ettim.

Talebime Franke Mutfak yetkilisi takılan kartlardan sonra sanki makine tamir edilmiş ve kullanmışım da tekrar arızalanmış gibi servis haklarının devam ettiğini söylediler. Oysaki bu süre zarfında bir kez tamir işlemini gerçekleştiremediler. Üstelik kendi servislerinin iki kez kart takıldığı halde aynı sorunun devam ettiğine dair yazısı olmasına rağmen (tamir işleminin gerçekleşmediğinin yazılı kanıtı) böyle bir hileye başvurdular. Franke Mutfak satış sonrası bu şekilde çalışıyor.

Kemal 1.874 Okunma

Cevaplar

  • Kemal17 Ekim 2016

    Franke Mutfak Mutfak Mutfak Mutfak ilgilisi ürünün yenisi ile değiştirileceğini söylediler kendilerine teşekkür ederim.

  • Franke Mutfak Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz; Başvurunuzla ilgili tarafınıza çözüm önerisi sunulmuştur. Kararınız olumlu olduğu takdirde merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön