20 Ekim 2014

Franke Mutfak Çakmak ve Düğme Sorunu.

Yaklaşık üç ay önce çakmağın kendiliğinden çakması, ocak düğmelerinin dönmemesinden dolayı Edirne'den servis istedim. Servis montajı yaparken gerekli izolasyonu yapmak onların görevi değilmiş ve eğik tezgaha montaj yapmamaları gerektiğini bilmiyormuş gibi, tezgah yamuk dolayısıyla ocağın altına su kaçmış ve oksitlenmiş, bu durum arızaya neden olmuş, kullanıcı hatası var garantiye girmiyor diyerek ücret mukabili ocağın içinde birikmiş suyu temizledi. Şimdi ocak yine aynı şekilde arızalandı. Montajını yanlış yapıp bundan kaynaklı arızadan garantisi devam eden ocak için para isteyen servisi çağırmaya çekiniyorum, servisten şikayetçiyim.

Adem 2.829 Okunma

Cevaplar

  • Adem 21 Ekim 2014

    Franke ocağın altta tahliyesi var mı bilmiyorum ama daha garantisi bitmeden ikinci defa ocağa su girdiğinden çakmaklar kendiliğinden sürekli çakıyor ve ocağın küçük gözü çalışmıyor. Tezgah eğimli olduğundan bu arızanın olduğu ve dolayısıyla, izolasyon yapması gerekmiyormuş gibi kullanıcı hatası olduğu ifade edilmektedir. Franke merkezden arayan servis yetkilisi, franke servisinin tezgahı yapan firmanın verdiği bilgiye göre montaj yaptığını eğer tezgah eğimli ise bunda servisin yapabileceği bir şey olmadığını beyan etmektedir. Eğer tezgah eğimli ise ve kısa sürede arızaya neden olacaksa montajın yapılmaması gerekmektedir. Franke'yi Türkiye'nin en iyisi diye aldım ama inşallah pişman olmam.

  • Franke Mutfak Temsilcisi21 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz; Başvurunuz işleme alınıp,ilgili birimlere yönlendirilmiştir. Franke ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. FRANKE MUTFAK ve BANYO SİSTEMLERİ SAN.ve TİC. A.Ş MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön