21 Ocak 2014

Fox Tv'de Reklamı Yapılan Devremülk İptalinde Ücret İadesini Yapmadı!

Fox Tv'de Vatan Şaşmaz'ın sunduğu programa güvenip 02.07.2013'de Cesur Termal'den bir devremülk aldım, kısmi ödedim (ki taksitli denmesine rağmen tek çekim alınmış) ancak akabinde kalan kısmını ödemeyip bana gönderilen sözleşmeyi ve dilekçemi gönderip iadesi istedim.

Aylardır paramı bekliyorum. İade departmanı ve müşteri hizmetleri topu birbirine atıp beni oyalıyor her hafta arıyorum ve iade kısmında bu ay için ismimin gözükmediğini söylüyorlar. Böyle firmalara size güvenip paramızı veriyoruz. Reklamını yaptırıp insanların parasını alan bir firmanın reklamını yapıp insanları teşvik ettiğiniz için sizden de şikayetçiyim.

Gonca 789 Okunma

Cevaplar

  • Gonca01 Ağustos 2014

    Cesur termal firması beni mart ayında arayıp ödemeyi 16 temmuz da çek ile yapabileceğini söylemiştir. Ancak tabi ki 15 günü geçmesine rağmen aradığımda yine ne hikmetse müthiş iade birimininden dönüş alamadım. Aradığımda yok iade birimi vs. cumanamazına gitti, yok öğlen arasında, biz ileteceğiz... Bari dini karıştırmasanız!!... Bu firma insanların parasını işleterek rant elde ediyor. ya da bu işlem tamamen elemanlarının keyfi hareketlerinden kaynaklanmaktadır. Hakkımı helal etmiyorum. Paramın iadesini istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön