Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Fox Tv Şiddet İçerikli Diziler

profile
07 Nisan
138

Oyunculuğunu sevdiğim, ciddi, olgun, kararlı bir kişilik canlandıran murat ünalmış yeni bir dizi de rol almış. Dizideki adı gülcemal. Ben normalde dizi izlemem. Ama herkes gibi benim de oyunculuğunu beğendiğim sanatçılar var. Bu diziden de, daha ilk bölümünden, konusu yüzünden nefret ettim. Bir anne ile çocuğun, birbirlerine nasıl düşman olduğunu anlatıyor anlaşılan. Sadece 10 dakikasını izledim ve kapattım. Şimdi buradan bu diziler ®in senaryosunu yazan ve yöneten kişilere iki çift sözüm olacak. Dizi yaparken entrikadan, na... Suz insanları ayrıştırmaktan, kavgayı öne çıkaran, her türlü ilişkilerde kirli kişilikleri öne çıkardınız. İyi insan olmakla ilgili hiçbir konu işlemediniz. Sürekli toplumu ve kişileri kötülüğe, ayrıştırmaya, aldatmaya, kadın kocaları saygısızlığa, medeni kanunu hiçe sayarak, örf adetlerimize hakaret edercesine, kadını ya da erkeği başka ilişkilere yönlendirme çabanızı izlettiniz insanlara. Bütün insanlığı birbirine düşman etme çabanızı gösterdiniz. İki kardeşi, baba ve oğulu, görümce ile gelini, gelin ile kaynanayı, kaynana ile dünürünü, ana ile babayı birbirine düşman ettiniz dizilerinizde. Bırakın anne ve evladı bari birbirine düşman etmeyin dizileriniz de. Onlar bari dost kalsınlar.

Ayrıştırmacı, entrikacı, tehditli düşüncelerinizden, insanlığı birbirine bağlayıcı, birleştirici yapımlar, eserler yapın. Aksi halde bu mevcut beyin yapınızla, onun donunu, bunun uçkurunu düşünüp yazmakla geçecek ömrünüz. Maalesef bizim ülkemizde sizin gibi beyinlerin yazdığı dizilerde, yayın akışlarında izlenilebilir hiçbir dizi yok.

En güzel diziler, iki üç kişilik sadelik ve dürüstlük içeren, saygı sevgi ve sadakat kokan dizilerdir. Yabancıların dizilerinin çoğu bu şekil. Bir kadın koca ve iki kız çocuğu ile dağın eteğinde bir dizi yapıyorlar, hırgür olmadan da, kimsenin kimseyi küçümsemediği, hor görmediği, saygı çerçevesi içindeki konuşmaları ile dedikodu olmadan da, düşmanca tavırların sergilenmediği, tam tersine, sevecenlikle, anlayışlı olmakla, dostluğa önem verildiği yapımlar da yapılabiliyor demek ki diye düşünmekten insan kendini alamıyor. Allah beyin vermiş, akıl vermiş kullanıyor yabancılar. Bizde bu ne yazık ki, tam tersi. Bu yüzden herkes birbirine ters, biri diğerine takmış kafayı. Zaten insanları iktidar yeterince ayrıştırıyor. Senaristler ve yönetmenler de iktidara destek veriyorlar. Bizim beyinlerimiz daha çok takip, fotokopi, kopya usulünü beğenip, buna prim veriyor.

Benzer Şikayetler

Fox Tv Yayın Sinyal Yok

profile
13 Mart
6.875

Yayın bozuk. Bütün kanallar gayet güzel bir şekilde yayın akışı var. Sadece Fox Tv bozuk. Sinyal yok diyor. Düzelir gibi oluyor. Sonra yeniden bozuluyor. Fox Tv ye yakışan bir şey değil bu. Büyük bir firma bu tarz yayın olması... Programları izleyemiyorum. İlgilenirseniz sevinirim

1 Destek

Fox Tv, Yayın Akış Hatası

profile
20 Şubat
3.606

Her Pazartesi severek izlediğimiz Yasak Elma dizisinin yeni bölümü yayınlanmak üzereyken ansızın Fetih 1453 denen filmin yayınlanmasından rahatsızım. En azından önceden yayın akışının belli olması gerekirdi. Şaka gibi resmen. Bu hatanın derhal çözülmesini talep ediyorum.

2 Destek
1

Fox Tv Merve Yıldırım Haber Sunmamalı

profile
09 Temmuz
226

Sayın Fox haber yetkilileri eminim Merve Yıldırım ile ilgili bir çok şikayet alıyorsunuzdur. Maalesef bu bayanın haber sunma yeteneği yok. Çok merak ediyorum, neden ısrarla yayında tutuyor. Haber sunduruyorsunuz pardon düzeltiyorum sunduramıyorsunuz? Kanalınızın tüm yayın akışını severek takip ediyo...

Fox Tv Uydurma Yayın Akışı

profile
24 Şubat
4.642

Fox Tv neden aynı dizileri tekrar tekrar yayınlıyor. Bu izleyiciye büyük saygısızlık. Kınıyorum. Sabah ve akşam haberleri olmasa yüzüne bakılacak bir televizyon değilsiniz. Kendiniz kaybedersiniz. Bir de bu ikiyüzelli karakter zorunluluğu saçmalığı nedir?

1 Destek
1

Fox Tv Filmi Kesiyor

profile
22 Şubat
108

Fox Tv 22/02/2023 21:00 yayın akışındaki 7. Koğuştaki mucize filmini kese, kese bir şey bırakmamışsınız çok teşekkürler, elinize sağlık. Ne zahmet ettiniz keşke yapmasaydınız. Bir film nasıl yayınlanmaz adlı çalışmanız başarılı olmuş.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz