07 Şubat 2014 #2279801

Fotografium İadede Param Eksik Ödedi

Aralık ayında 339 TL + kargo bedeline aldığım fotoğraf makinesi lensini iade etmek durumunda kaldım. Bugün 6 şubat ve iade bedeli 290 TL olarak zahmet edilip hesabıma yatırılmış artık ne kesintisiyse bu. Bilgi almak istediğinde Fotografium mail adreslerine kadar var elimde. Gerek mail gerek telefonla ulaşmaya çalışıyorum ama tek bir mailime cevap alabilmiş değilim. Bu kadar yüksek meblalar da ürün satan bir sitenin çalışanlarını ara ki bulasın.

Alev 1.312 Okunma

Cevaplar

  • Alev21 Şubat 2014

    faturayı kargo paketinin üstünden çıkarmadan ilettim size çünkü paketi açmadım dahi. direkt kabul etmedim kargodan yani ortada bulunmayan bir fatura var ise o da sizin tarafınızdan hiç gönderilmemiş yada kargocu tarafından alınmış olur. kargo firmasıyla görüşürseniz müşteri ürünü kabul etmedi yanıtı alacaksınızdır. ben alıp açıp iade etmedim size.

  • Fotografium Temsilcisi21 Şubat 2014

    Merhaba Öncelikle müşterilerimize sevk edilen tüm ürünler faturası ile birlikte gönderilmektedir. Cayma hakkını kullanan müşterilerimizinde teslim aldıkları ürünü orijinal halinde ve kendilerine ulaşan Fatura Nüshaları ile beraber, tam ve eksiksiz bir şekilde bize ulaştırmaları gerekmektedir. Faturası kaybolmuş veya yırtılmış ya da fatura tek nüshası olmayan ürünlerin iadesi durumunda, konuya dahil siparişin ücret iadesi; KDV ve diğer Yasal Kesintileri düşülerek yapılmaktadır. Aksi halde iade kabul edilememektedir. Alev hanımın'da iadesinde Fatura bulunmadığı için KDV ve diğer yasal kesinti yapılmak suretiyle ücret iadesi yapılmıştır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön