31 Ocak 2014 #2266622

Fotografium Alışverişten Dolayı Puan Yüklemesi Yapılmadı

Site'den Canon 60D 18-135 fotoğraf makinesi aldım. Ocak ayının ilk haftasında hesabımda bulunan puanı paraya çevirdiğimde 35,00 TL dönüştü. Puanı Ocak 2014-Ocak 2015 arası kullanabileceğimi yazdı.


2 ürün seçerek alışverişe puan kodunu yazarak devam ettiğimde bir türlü ödeme safhasına geçmedi. iletişim formundan bilgi sordum. Cevap alamadım. Geçen hafta sonuca bakmak için siteye baktığımda sitenin içeriğinin değiştiğini gördüm.


Hesap bilgilerime baktığımda ise puan ve hesap bilgilerinin sıfırlandığını gördüm. Sitedeki Zopimchat ile müşteri temsile temasa geçtiğimde sistem değişikliğinden kaynaklandığını belirtmiştir. En kısa zamanda puanlarımın yüklenmesini talep ediyorum.

Mustafa 1.355 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı05 Mart 2014

    Fotografium kurumsal bir firma olduğunu isbat etti. Mağduriyetim giderilmiş oldu. Firmaya ve müşteri temsilcisi Özgür Beye teşekkürler.

  • Fotografium Temsilcisi21 Şubat 2014

    Merhaba Mustafa Bey. Alışveriş yaptığınız dönemdeki yazılımsal eksiklikler sebebiyle kayıtlı puanlar maalesef kullandırılamamıştır. Ancak bu durumu sizlere daha iyi hizmet amacıyla yenilediğimiz altyapımızda daha doğru ve rahatlıkla değerlendirebileceksiniz. Mağduriyetinize sebep olan puan tl kullanımı ile alakalı olarak 0212 511 99 44 ten Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeniz durumunda yardımcı olunacaktır. Elde olmayan bu hatadan dolayı özür diler anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

  • Mustafa14 Şubat 2014

    Fotografium kurumsal bir firma olduğunu ispatlayamadı. 15 gün geçtiği halde şikayete ne cevap verdiği var nede aradıkları var.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön