25 Aralık 2014
Yorum Yap
#2921056

Foto Remzi Fotoğraf Dijitali İçin Para İstiyor

Fotoğraf çektirmek için Foto Remzi Bornova şubesine girdim ve görevli bayana (yaşlı olan) fotoğraf dijitalin verilip verilmediğini sorduğumda "evet, tabiki" şeklinde cevap verdi ve hemen stüdyoya yönlendirdiler.


Fotoğrafları aldıktan sonra dijital de istediğimde ücretli olduğu ve normalde dijitalin verilmediğini söyledi. Şimdi bu saçmalığı nereden çıkardıklarını bilmiyorum ama şunu belirteyim:-dijitalininin verilmediği fotoğrafçıda fotoğraf çektirmedim şimdiye dek - ve bu koşula uyan bir çok fotoğrafçı olduğu halde algılama sorunu olan çalışanlarınız sayesinde müşteri çekme konusunda eksiğiniz yok. Üstüne üstlük parasını verip aldığım dijital düşük çözünürlüklü... Ne desem az.

Serdar 4.293 Okunma

Cevaplar

  • Serdar19 Ekim 2015

    Foto Remzi tabelası altındaki hiçbir işletme ile ilginiz yoksa bu şikayete cevap yazmanıza gerek yoktu! Bu şube en az 7 yıldır Bornova nın en işlek yeri olan merkezde, hÜKÜMET konağı nın dibinde Foto Remzi ticaret ünvanı ile faaliyet gösteriyor. foto remzi ticaret ünvanı, verdiğiniz cevapta behsettiğiniz üzere sizinle ilgili değilse lütfen cevap yazmayınız! zira ticaret ünvanı size ait olup da yasal çerçevede korumuyorsanız burada da savunmanızın bir anlamı yok. İlginizi çektiyse şube adresi: Kazım Karabekir Cad. No:1, Bornova Merkez, Bornova, İzmir Bulamazsanız aşağıdaki fotoğraflara bakınız: hükümet konağının sağında, http://goo. Gl/L0v8zh http://goo. Gl/80QydY http://goo. Gl/ILB1qX

  • Foto Remzi Temsilcisi18 Ekim 2015

    ÖNEMLİ DUYURU .. Foto Remzi - Re Reklam olarak hizmet verdiğimiz İzmir ilimizde yer alan şubelerimiz, semtlere göre aşağıdaki şekilde sıralanmıştır .. Adı geçen şubeler dışında kuruluşumuzun kolu olan başka bir şube ya da şubeler BULUNMAMAKTADIR .. Forem Foto Remzi Tabelası altındaki hiçbir işletme önderliğimiz ve sorumluluğumuz altında değildir .. ŞUBELERİMİZ -GAZİEMİR (MERKEZ) -ÜÇKUYULAR -BALÇOVA -HATAY -YEŞİLYURT -KARABAĞLAR -EŞREFPAŞA -BUCA -ŞİRİNYER -KARŞIYAKA -BAYRAKLI -ÖZKANLAR -ÇİĞLİ KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR .. FOTO REMZİ - RE REKLAM YÖNETİM KURULU ..

Ziyaretçi Yorumları