Forx5 ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gizem sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Forx5 Baş Dönmesi Midem Bulantısı Ve 0 Kilo

49.172
Gizem
Gizem 22 Ağustos 2022 18:07

Forx5 asla kilo veremedim. İ***beyin asistanı e*** hanımdan aldım ürünleri. Sürekli baş dönmesi midem bulantısı geçer diye devam ettim ama asla geçmiyor. Kahve ve çayın öğünü değiştirmemi söyledi ama aynı şekilde hiçbir değişiklik olmadı. Hem kahve hem çayını aldım o kadar para verdim hiçbir faydası yok. Para iadesi istiyorum az para değil sonuçta. Dönüş yaparsanız sevinirim yoksa başka yerlere de şikayetimi bildireceğim.

Gelişme
Gelişme

30 Ağustos 2022 18:33
Ek

Forx5 maalesef pişmanlık Bir de verdiğiniz parayla rezil oluyorsunuz Benimle ilgilenen ece hanıma baş dönmesi mide bulantısı halsizlik oluyor dedikçe Geçecek dedi ve ben çay 27 gün kullandım asla geçmedi çayı bitirdikten sonra mı geçecekti şikayetlerim anlamadım ki. Hem çay hem kahve almıştım kahve zaten içilecek gibi değil bayılacak gibi oluyorum. Ve asla para iadesi yapmıyorlar sizi mağdur ediyorlar kullanmanızı tavsiye etmiyorum 0 kilo.

Forx5 Logo
Forx502 Ocak 18:49
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
30.438
18 Eylül 2022

Forx5 Çayı Mağdur Etmesi

Forx5 çayını Trendyol indirimli marketten sipariş verdim geri iade etmek istemiyorum çünkü çöpe attım 3 gündür halsizim mide bulantısı kusma var hastaneye gittim o bile işe yaramadı yazık olsun verdiğim paraya.

profile
43.641
18 Ağustos 2022

Forx5 Kahve Sorunu

Ürünü aldım daha bir hafta kullandım fakat bende mide bulantısı baş ağrısı halsizlik bulanık görme ve böbrek fonksiyonumu bozdu 5 gündür sıkıntı çekiyorum iki gündür hastanelerde sürekli tahliller yapıldı sonuç bekliyorum bu beşgün içinde hiç içmiyorum ama içtikten sonra başladı kilo vereceğim diye ...

Forx5 Kahve Sorunu
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Rumeysa
Rumeysa
 

Merhabalar yorumunuza çok şaşırdım gerçekten 2 aydır bende kullanıyorum dediğiniz belirtilerin hiç birini yaşamadan 2 ayda 11 kilo verdim ve sıkılaşmam çok güzel olduu😳ve kendim de danışmanlığa başladım bana güvenip alan bir çok kullanıcım ver ve gerçekten her hafta giden kilolarla sayısız dua alıyorum resmen.