13 Mayıs
#11965994

Forum Mersin AVM'de Bebek Bakım Odası Otoparkta!

13.05.19 tarihinde saat 12 civarında tabelaları takip ederek bebek bakım odası aradım. Tabelalar hatalı. Sorarak bakım odası bulabiliyorsunuz. Çünkü bebekli aileler için otoparkta, egzoz kokusu ve araba gürültüsü eşliğinde bir kulübe yapılmış. Oda temiz, eşyalar yeni ve bakımlıydı. 20 dakika boyunca huysuzlanan bir bebekle zar zor bulduğumuz kulübe kapısı kilitlenmiyor. Bebeğim uyumak üzereyken erkek bir görevli nazik fakat ısrarlı bir şekilde işlem yapmak istediğini belirtti.


İlk başta uygun değiliz desek de işlemin kısa olduğunda ısrarcı olunca, uyuttuğum bebek uyanınca içeri kabul ettik. Beyefendi odaya telefonla konuşarak girdi. AVM yönetimi yer tahsisi konusunda, yetkililer tabelaları takip etmeme konusunda büyük sorun yaşatmaktadır. Erkek bir çalışanın tutumu ise tek kelimeyle kadına, anneye, bebeğe saygısızlıktır. Mahremiyet hakkım ayaklar altına alınmıştır. Bencilce bir görev anlayışı vardır. Nazik olmak başka, işini ciddiye almak başka, diğer insanların ihtiyacını hor görmek başka bir meseledir.

Gizem Gizem 1.261 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gizem17 Mayıs

    Firma hiçbir dönüş yapmadan sureci sonlandırmıştır

  • Gizem17 Mayıs

    Çalışanınızın bir anneyi doğru tabirle taciz etmesi ve bir bebeğe layık gördüğünüz egzoz dumanı; hatta koskoca AVM'ye yanlış tabelalar koymanız ve 2 metrekare alanı layık görmemeniz karşısında sessiz kalmanızın ayıbı size yeter.

Ziyaretçi Yorumları