03 Haziran 2013

Fortes Mühendislik Servis Hizmeti Eksik!

2+1 sıfır daireme ön keşif yapmadan, bizim karşı daire ile aynı dememiz üzerine sözleşme yapıldı. Doğalgaz siyah boru tesisatı, kombi falan güzel yapılmış, projeler onaylatılmış. Buraya kadar her şey güzel. Fakat bir baktım ki küçücük odaya 160'lık, büyük odaya ise 60'lık petek koymuşlar. Gerekçeleri dairemizin karşı daireye uymamasıymış. Ve projeye göre bazı petekleri sığdıramamışlar.

Bunları toplamışlar, duvarı müsait olan küçük odaya yapmışlar. Bize hiç bilgi vermeden ve onayımızı almadan yapıyorlar. Yaptıklarının ısı tekniğiyle alakasız olduğunu bile düşünemiyorlar. Sadece hatamızı düzeltiriz diyorlar. Elbette, ama sen bunu nasıl böyle yaparsın insana söver gibi. Mesele zihniyette.

Sedat 772 Okunma

Cevaplar

  • Fortes Mühendislik Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimizin sıkıntısı şubemiz tarafından çözüme ulaşmıştır. FORTES MÜHENDİSLİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 81 18 www.fortes.com.tr

  • Sedat'ın Teşekkür Mesajı14 Ağustos 2013

    Şikayet konusu olan peteklerin yanlış yerlere takılması sorunumuz giderilmiştir. Aslında sorunumuzu gidereli çok oldu.Hemen yapmışlardı. Fakat ben telefonlaşmalar haricinde şikayet com aracılığı ile yani buradan bilgilendirme yapmadıkları için hiç bir şey yazmamıştım. Aslında çok ilgili davranmışlardı, işi yapma konusunda herhangi bir olumsuz tavırları hiç bir zaman olmamıştı.. Bundan sonraki şikayetlerde bu bilgilendirme konusunu da değerlendireceklerini söylediler. Kendileriyle şu anda hiç bir ilgim kalmadığı halde, sırf kendilerine haksızlık etmemek için bu yazıyı yazıyor ve özellikle çok kahrımı çeken İzmir temsilcisi Hamza Beye teşekkür ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön