30 Temmuz 2015

Formet Çelik Kapı'nın Kilidi Bozuldu.

2013 Mart ayında aldığım Formet Çelik Kapı'nın kilidi bozuldu. Anahtarı kilide güçlükle sokabiliyor ve güçlükle (zorla çekerek) çıkarıyorum. Kapının üzerinde kilidin 7 yıl garantili olduğunu görünce firmanın iletişim/müşteri hizmetleri biriminden durumu anlattım. Ancak bana dönüş yapılmadı. Mümkünse kilidin değiştirilmesini rica ediyorum.

Nesimi 2.143 Okunma

Cevaplar

  • Formet Çelik Kapı Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Sayın Nesimi Sağlam, 2013 Mart ayından aldığınız kapıdan anladığımız kadarıyla kilit dışında bir şikayetiniz yoktur. Şikayetinizle ilgili olarak yaptığımız araştırma neticesinde, bu şikayetinizi daha önce hiç bir bayiimize ya da servisimize iletmemiş olduğunuz anlaşılmıştır. Usul olarak yakışan şudur ki, önce şikayetinizi bayiimize iletirsiniz, şikayetiniz çözüme kavuşmadığı taktirde, bunu dijital ortamda deşifre edersiniz. Buradan anlıyoruz ki şikayetiniz iyi niyet sınırları içerisinde yazılmış bir şikayet değildir. Haksız yere markamız üzerinde kötü algı oluşturmaya çalışıyorsunuz. Şikayetinizi önce bayiimize iletmiş olsaydınız sonuna kadar şikayetinizin çözümü konusunda size yardımcı olacaktık. Ancak yaklaşımınız nedeniyle artık bu şikayetin muhatabı biz değiliz, kilit garantisini firma olarak Hokk kilit vermektedir. Lütfen çözümü konusunda onlarla bağlantıya geçiniz. Tavsiyemiz direkt olarak internete şikayet yazmadan önce firma ile bağlantıya geçmenizdir, yoksa o firmadan da aynı tepkiyi alabilirsiniz.

  • Nesimi05 Ağustos 2015

    Altı gün geçmesine rağmen kimse iletişime geçmemiştir.

  • Formet Çelik Kapı Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Sayın Sağlam, dünkü mailiniz üzerine zaten Bölge müdürlüğümüze konu hakkında bilgi verilmişti. Problemin çözümü konusunda arkadaşlarımız sizinle iletişime geçecekler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön