09 Kasım 2013

Formet Çelik Kapı Her Yerinden Hava Geçiriyor!

2 sene önce 1.500 TL ye Formet Çelik Kapı'nın en pahalı çelik kapılarından birini aldım. Monte eden ekip duvarları mahvetti. 500 TL sıva, alçı ve boya masrafı yaptım daha 1 aylık tadilat yapılmıştı oysa.

Kapı monte edildikten sonra kış ayları başlayınca kenarlarından hava aldığını, evin içinin buz gibi olduğunu farkettim. Sürekli servis çağırıp özellikle kışın her yerinden evin içine hava aldığını söylememe rağmen ilgilenen olmadı. Oysa 10 sene garantili diye sattılar.

Şimdi kenar şase kapı boyalarıda açılmaya başladı. Alt lastikleri parçalandı. Şubeye uğrayıp telefon/adres bırakmama rağmen gelen giden yok.

Alper 1.996 Okunma

Cevaplar

  • Alper20 Kasım 2013

    sorunum halen çözülmedi,kapı yanlardan ruzgar geçiriyor ve evi soğutuyor

  • Alper13 Kasım 2013

    sorunum halen çözülmedi başka bir kapı alacağım değiştirip bu eski kapıyı internete vereceğim.

  • Formet Çelik Kapı Temsilcisi11 Kasım 2013

    Sayın Alper Y. İzmir şube kayıtlarımızın incelenmesi neticesinde bu kapıyı 2 sene önce önce 1.500 TL'ye değil, 3 sene önce 1.000 TL'ye aldığınız anlaşılmıştır. Hiç bir kapımızı 10 sene garantili diyerek satmamaktayız ve beyan etmemekteyiz. Bütün kapılarımız 2 yıl garantili olup, garanti belgelerimizde de bu şekilde görünmektedir. Almış olduğunuz kapı çift contalı kapı olup, evinizin içinin kapı nedeniyle buz gibi olması biraz abartıdır. Hiç bir kapımızda da garanti süresi dolmuştur diyerek ilgilenilmemezlik yapılmamaktadır. Sattığımız her bir kapımızın sonuna kadar arkasındayız. Üstelik 500 TL'ye montaj yaptığımız yere sıva alçı boya masrafı yaptığınız belirtmişsiniz. Bu paraya değil kapı montaj tadilatı, evin yarısının tadilatı ve boyası yapılır. Üstelik İzmir'deki hiç bir şubemizde servis talebiniz yer almamaktadır. Çünkü haklı haksız demeden bütün şikayetlerle sorumlularımız birebir ilgilenmekte ve servis raporu düzenlemektedirler. Beyanlarınızdaki tutarsızlıklardan bu şikayetin kötü niyetle kaleme alındığı ve art niyet gözetildiği kanısındayız. % 100 müşteri memnuniyeti gözeten firmamız her türlü mamulünün sonuna kadar arkasındadır ve müşterilerini memnun etmek için elinden geleni yapmaktadır, ancak müşterilerimizin de gerekli özen ve titizliği göstermesi gerektiği gerçeğini göz ardı etmememiz lazım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön