11 Nisan 2013 #1736567

Formet Çelik Kapı Çok İlgisizler!

Eşimin doğum yapmış olması ve memleketten misafirlerimin geleceğinden dolayı kiracısı olduğum evin kapısını telefonla erken takabilir misin diye konuşmama rağmen 2 haftadır kargo gelmediği daha sonra 2. hafta sonunda cumartesi günü ancak takılabileceği ev sahibime iletilmiştir.


Müşterilerin firmaya yaptığı uyarıların neden dikkate alınmadığı, insanların normal süregelen hayatlarını hafta sonu istirahatlerini neden bu şekilde sabote ettiğinizi merak içerisinde izlemekteyim. Bu şekilde müşteri kazanmak yerine kaybettiğinizin farkındasınızdır umarım. Bu konunun dikkate alınarak tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

Anıl 574 Okunma

Cevaplar

  • Formet Çelik Kapı Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Anıl Bey'in evsahibinin vermiş olduğu sipariş hazırda olmadığı için 2 haftalık termin süresi verilmiştir. Kendisi erken takılmasını hafta sonuna kalmamasını rica etmiştir, fakat kapı hazırda olmadığı için ilk sipariş temin süresi içinde takılacağı bilgisi verilmiştir. Bu süre Cumartesi dolmaktadır ve bu tarihte takılacaktır. Ev sahibinin de durumdan bu şekilde bilgisi ve onayı vardır. Siparişte herhangi bir gecikme olmadan Cumartesi günü kapısını montajı yapılacaktır. Herhangi bir gecikme söz konusu değildir. İyi çalışmalar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön