05 Nisan 2013

Formet Çelik Kapı Hayal Kırıklığım!

Tesadüfen Formet Kapı şikayetlerini gördüm. Ben bu sayfaya yazma yerine direk fabrikayla muhatap oldum ama markalarına sahip çıkmadılar. Takılan kapının neresini anlatayım ki. Bir sene geçmeden kapının rengi değiştiği gibi, çelik aksam da paslandı. Zemin kapıdan kaynaklanan pas içinde. Ve çelik kapı olmasına rağmen açılan kanat kapandığında alttan 20 cm lik kısım kapı kapandığı halde açık kalıyor? Oradan toz evde.

Oraya bir cisim taksalar kapı açılır. Yazışmalarım ve ödeme belgeleri elimde. Formette telefonuma çıkan görevli bayan bana yetkilileri de bağlamadı. Defalarca yazdım kendilerine ve bugüne geldik. Eski kapımı değiştirdiğime pişmanım. Güya çelik? Lütfen yardımcı olunuz.

Aynur 767 Okunma

Cevaplar

  • Aynur 06 Nisan 2013

    Lütfen formet bayisi bilmelidir ki eğer o firma formet yetkilisi değilse neden bayiliğini iptal etmişlerdir. Sizin logonuzu, sizin kapı ve akşamlarınızı, sizin ke kendi firmalarının garantisiyle kullanan bayinizden sizin de bilginiz vardı..Lütfen dava açınız.Mutlu olurum.Zira siz benimle görüşmediniz.Yalnızca telefona çıkan bayan elemanınız hep meşgul olduğunu ifade etti..Onun üzerine e mail adresiniz aldım ve size yazdım. Bayiniz olmadığı bilgisini şimdi ifade ediyorsunuz. Size yazdığım yazılara, şikayetim var sayfasına yazdığınız kadar seri ve zamanında yazsaydınız bugün bu noktaya gelmezdik..Ilgaz çelik kapı bugün hala faaliyette ancak sizin ürünlerinizi değil, Kayseri Bedirhan firmasının ürünlerini pazarlıyorlarmış.26.04.2011 tarihinde ilk ödemeyi yaptım.ve ucuza da alınmadı bu kapı. o tarihte 750 tl ödedim..Bilginize sunarım.Ben de ayrıca Tüketiciler derneğine sizi şikayet etmediğim için pişmanım.Sizi defalarca arayarak sizin markanıza ben sahip çıktım.Zira yaşadığım site 284 konutluk bir site ve kapı ihtiyacı çoktu.. Bilginize saygıyla sunulur

  • Formet Çelik Kapı Temsilcisi06 Nisan 2013

    Evini satın aldığında evinde takılmış olarak bulunan ve firmamızın yetkili bayisi olmadığı anlaşılan kim olduğu belirsiz kişiler tarafından evini aldığında kendisine satıldığı defalarca kendisine izah edilmiş bulunan, maliyeti ucuza getirmek için ucuz maliyetli dış etkilere maruz kalmamak üzere kullanılması gereken kapının yetkisiz ve beceriksiz montaj elemanları tarafından eğreti takılmış olan, dış yüzeyde kullanılması tavsiye edilmemiş olan kapımızın ısrarla dış yüzeyde kullanılmış olması neticesinde firmamızın hiç bir sorumluluğu bulunmadığı defalarca kendisine izah edilmiş olan ve problemi varsa yanlış montaj ve yanlış kapıyı kullanmış olan satıcı ile bağlantıya geçmesini tavsiye ettiğimiz ama satıcıya ulaşamadığı için fabrikaya ulaşmak daha kolay geldiği için kapısını bedavaya yenilemeye çalışan sayın Aynur Hanım'a defalarca problemle ilgili firmamızın bir hatası olmadığı anlatılmıştır. Bu kadar izah etmemize rağmen ısrarla ulaşamadığı yetkisiz satıcını hatasını firmamıza yıkmaya çalışması tamamen art niyetten kaynaklanmaktadır. Bu kötünüyetli şikayet kaldırılmadığı sürece firmamızın imajını haksız yere sarsmaya çalışan Aynur Hanım'a karşı haksız rekabet kurallarına göre her türlü yasal ve kanuni hakkımızı avukatlarımız aracılığıyla kullanacağımız belirtmek isteriz. Hiç kimsenin firmamızla ilgili asılsız isnatlarda bulunmaya hakkı yoktur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön