28 Ağustos 2013

Formet Çelik Kapı Hatalı Montaj Yaptı Peşlerinden Koşuyorum Şimdi!

2012 yılında Formet Çelik Kapı Ihlamurkuyu şubesinden iki çelik kapı aldım. Kapılar söz verilen tarihten çok sonra getirilip takıldı, takılırken etraf (hatta kapıların kendisi) inanılmaz pis ve düzensiz bırakıldı, ve bunun gibi memnuniyetsizliklerimiz oldu ama bu sorunlardan hiç bahsetmeye değmez, artık geçmişte kaldı. Ancak maalesef kapıların ikisi de takıldıktan hemen sonra düştü.

Ayrıca iyi sabitlenmemiş mermerleri yerinden oynuyor. Bunun için aylardır peşlerinde koşmama rağmen ne şirket telefonlarına ne de montaja gelen çalışanlara ulaşamıyorum. Sadece bir kez konuşabildim ve geleceklerini söylediler ama gelmediler tabii. Numaramı kaydettikleri için sonraki aramalarımda kesinlikle açmayıp kapatıyorlar.

Muhittin 769 Okunma

Cevaplar

  • Formet Çelik Kapı Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın müşterimiz, daha önce de servis talep etmiş ve servis gönderilip gerekli düzeltmeleri yapılmıştır. Ancak kendisini yine memnun edemediğimiz için bugün tekrar adresine servis gönderip düzeltme işlemleri yapılacaktır. İstanbul Bölge sorumlumuzla da görüşülmüş olup problemin abartıldığı ve müşterinin talepleri doğrultusunda zaten servis gönderildiği bilgisi tarafımıza ulaşmıştır. Ancak % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için gün içerisinde tekrar servis gönderip inceleme yapılacak ve gerekli görülen düzeltmeler yapılacaktır. İyi çalışmalar dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön