Toplam çözüm sayısı
..
Forma Evi ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Furkan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi

Yeni karşılaştırma

ile

Forma Evi Arkadaki Baskıyı Ters Yaptı!

635görüntüleme
Furkan
Furkan 13 Ağustos 19:13
Forma Evi Arkadaki Baskıyı Ters Yaptı!

Formaevi formamda baskı hatası yaptı. Formamın arkasında en üstte dortmund ortada numara altta ise ismimin yazması lazımken dortmund yazısı sanki hiç yokmuş gibi basmamışlar. Ve isimle numaranın yerini ters basmışlar. Formam dortmund 20-21 saha forması. Şampiyonlar ligi özel forması değil!

Gelişme
Gelişme

22 Ağustos 20:53

Hayatımda bu kadar ilgisiz fiyasko bir yer görmedim. Nereden gittim forma aldım. İlgilenmiyorlar, hatalarını gösteriyorsun ilgilenmiyorlar, üstüne bilmedikleri konudan laf sokuşturuyorlar. 37 gün beklediğim formayı elime aldım. Tak direk forma l beden olduğu halde s beden boyunda yapmışlar kesinlikle yapım hatası profesyonel tasarım falan değil. 2. Eksi arkasındaki baskılar ters yapılmış dortmund yazısı hiçe sayılmış. kötü bir firma kötü bir yer. İade veya değişim talebinde bulunuyorum, kale almıyorlar. 14 günlük cayma süresinin geçmesini bekliyorlar. WhatsApp'tan yazıyorum görüldü atıyorlar, email atıyorum aynı mesajı kopyala yapıştır yazıyorlar okumadan etmeden, buradan yazıyorum yine görüldü atıyorlar veya aynı saçmalıkları yazıyorlar. Ben aldım hata ettim siz etmeyin. 260 TL yan sanayi forma+ 17 TL gümrük vergisi helal olmasın param. Giymeyeceğim bir formaya bu kadar para ödettiniz üstüne değişim dahi yapamıyorsunuz. Gerekirse İstanbul'a geleceğim bu formayı öyle ya da böyle kabul edeceksiniz. Her türlü idari işlemi başlatmaya hazırım!

21 Ağustos 15:31
Ek
Ek
Ek
+4

Formaevi Hiçbir Şekilde Şikayetlerle İlgilenmiyor! Dortmund'un 20-21 İç Saha Formasını sipariş verdim. Keşke sipariş vermeseydim bu kadar umursamaz bir firmadan. Hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar yardımcı olmuyorlar. 14 Günlük Cayma süresinin geçmesini bekliyorlar. Defalarca kez yazdım anlattım karşı cevap bile yazmadılar. Benim sorunum şu verdiğim 20-21 İç Saha formasının arkadaki baskısı yanlış basılmış ve dortmund yazısı hiçe sayılmıştır. Bunu söylediğim zaman da saçma sapan cevaplar veriyorlar. Yok şampiyonlar ligi forması öyle yok size özel öyle yaptık benim tüm sezon maçlarını izlediğim takımı bana öğretiyorlar akıllarınca. Orijinal İç Saha Formasında en üstte Dortmund yazısı var, altında oyuncunun numarası, en altta da oyuncunun ismi var. Bu Formaevi denen firma üste oyuncu ismini altına da oyuncunun numarasını koymuş. İşin garip kısmı bunu söyleyince fotoğraflı atınca dalga geçer gibi hala biz şampiyonlar ligi formasına özel yaptık diyorlar. Şampiyonlar ligi forması bambaşka bir forma siz dalga mı geçiyorsunuz benimle. Benim sipariş ettiğim formayla yakından uzaktan alakası yok. Benim şampiyonlar ligi dediğim şey açın bakın sipariş verirken patch yazıyor. Patch in anlamı yama demek kola şampiyonlar ligi yamalı halini sipariş verdim ben. Bana arkasında isim numarasını tersten yazıp gönderdin demedim. Ve arkasında Dortmund da yazmıyor çakma olma olasılığını bile düşünüyorum şu anda. Ayrıca formayı l beden verdiğim halde m formadan daha küçük yapmışlar formayı hiçbir şekilde olmuyor s beden çocuğa belki olur o forma. Acilen bana yardımcı olmanızı talep ediyorum yoksa gerçekten hakkımı alana kadar gereken her türlü işlemi uygulayacağım! Şimdi size son kez fotoğrafları atıyorum gözünüzle tarafsız bir şekilde şu formaları inceleyin!

21 Ağustos 14:49
Ek
Ek
Ek
+2

Formaevi formamda baskı hatası yaptı. Formamın arkasında en üstte dortmund ortada numara altta ise ismimin yazması lazımken dortmund yazısı sanki hiç yokmuş gibi basmamışlar. Ve isimle numaranın yerini ters basmışlar. Formam dortmund 20-21 iç saha forması. Şampiyonlar ligi özel forması değil! Kimse yardımcı olmuyor alooo. 14 günlük sürenin geçmesini mi bekliyorsunuz? Baskıyı ters yaptınız fotoğraflı olarak size gösterdim nasıl olmasını gerektiğini kimse yardımcı olmuyor. Eğer 14 günlük iade sürecini Geciktirseniz böyle hiçbir şekilde peşinizi bırakmam ne telefonum çalıyor ne e posta geliyor. Ben verdiğim 260TL+20 TL gümrük vergisinin hakkını istiyorum sizden. Sizin yaptığınız yanıltıcılık. Hatanızın farkındasınız ama beni bu şekilde oyalayıp kale almazsanız her türlü işlemi de yapmaya hazırım. Forma hala ilk günkü gibi duruyor iade işlemlerinin hemen başlatılmasını istiyorum

Forma Evi Logo
Forma Evi16 Ağustos 14:39

Geçtiğiniz siparişin ekran görüntüsü aşağıdadır. İç saha formasının Şampiyonlar Ligi versiyonunu istediğiniz için arka fontu yine aşağıda bir örneğini göreceğiniz üzere Şampiyonlar Ligi kurallarına göre basılmıştır. En baştan bize talebinizi bu şekilde detaylı belirtseydiniz biz yine yardımcı olabilirdik size ancak sipariş ekran görüntüsünden de çok net belli olduğu üzere, ürününüz tam da istediğiniz özelliklerde üretilip tarafınıza teslim edilmiştir.

Furkan
Furkan17 Ağustos 05:06
Forma Evi Arkadaki Baskıyı Ters Yaptı!
Forma Evi Arkadaki Baskıyı Ters Yaptı!
Forma Evi Arkadaki Baskıyı Ters Yaptı!
+2

Siz hakikaten dalga geçiyorsunuz galiba ya. Ne biçim bir firmadır laf da anlatılmıyor hiçbir konuda. Yani hakikaten anlamıyor musunuz yoksa anlamak mı istemiyorsunuz çözemedim. Ben size diyorum ki şampiyonlar ligi özel forması farklı bir forma bu forma değil! Neyin formatından bahsediyorsunuz koluna bir tane sl arması bir de respect yazısı başka bir şey istemedim sizden. Sl formasını isteseydim bu Bundesliga iç saha formasını sipariş vermezdim zaten. Şimdi son kez baştan aşağı fotoğraflarını atacağım gözünüzle dikkatli bir şekilde inceleyin 1. Fotoğraf Dortmund 20-21 benim satın aldığım iç saha forması 2. Fotoğraf şampiyonlar ligine özel gövde sponsoru bile farklı olan bir forma 3. Fotoğraf bana gönderdiğiniz forma 4. Fotoğraf asıl orijinalinde olması gereken baskı

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile