11 Şubat 2014 #2286472

Forever New İade İşlemlerinde Yardımcı Olmadı

Forever New'den aldığım elbiseyi değiştirmek için faturasıyla birlikte City's mağazasına gittim seçtiğim yeni ürün öncekinden daha ucuz bir üründü. Kalan kısmını karta iade etmelerini söyledim. Mağaza müdürü olan bayan fiş, alınan kredi kartı yanımda olduğu halde bankadan slip istediğini söyledi, slip'i bulamadığımı söyledim. Bu şekilde işlem yapamayacağını söyledi.


Bir çok mağazada fatura üzerinden iade yapıldığı halde sizin mağazanızda bana yardımcı olunmadı. Üstelik ben kasa da yardım beklerken mağaza müdürünüz beni kasada bırakıp ürün dizmeye gitti. Müşteri odaklılığınızı müşteriye bu şekilde davranarak mı gösteriyorsunuz alışverişimden, mağduriyetimden sonra bir daha asla sizi tercih etmeyeceğim.

Elçin 142 Okunma

Cevaplar

  • Elçin04 Haziran 2014

    şubatta yazdığım şikayete haziranda dönüş yapılıyor nasıl bir ciddiyetle çalıştığınız ortada.

  • Forever New Temsilcisi04 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Alışverişiniz esnasında yaşadığınız aksaklık için özür dileriz. Alışverişinize ait slip olmadan maalesef ki iade işlemi yapamıyoruz. Kredi kartınızın bulunduğu bankanın müşteri hizmetleri ile görüşerek provizyon onay numaranızı temin etmeniz gerekmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla FOREVER NEW

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön