Forever New Slip Olmadan İade Almıyorlar.

Seda S. |

Geçen haftalarda İstanbul Marmara park mağazasından bir elbise aldım sözüm için. Ancak elbise mini olduğu için sorun çıktı. İade etmek için mağazaya gittim ve ürün etiketli ayrıca faturasını da verdim. Ancak bana slip istediklerini söylediler. Neden dediğimde referans numarası gerekli dediler. Hal böyle olunca slip olmadığını söyledim ve bankayı arayıp referans numarasını verdim. Buna rağmen merkez muhasebeyi aramamız lazım haber vereceğiz deyip gönderdiler. Hani referans numarası yeterliydi. Ki sürekli alışveriş yaptığım bir firmadır. Şuan çok zor durumda bıraktınız beni!

Etiketler :

Model ve Beden Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ocak
  15:36

  Merhaba Hanım,

  Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizin içeriği ile ilgili araştırma yapılmaktadır ve kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla


  Müşteri Hizmetleri
  www.forevernew.com.tr
  P +90 0850 360 36 39

 • Seda S.
  12 Ocak
  11:20

  İadem kabul edildi ancak ürünün bedeli halen tarafıma iade edilmedi.

 • Seda S.
  24 Kasım
  14:50

  Mağaza beni aradı ve bir form doldurduğum takdirde iade yapılacağını söyledi. Umarım iade işlemi gerçekleşir. Tekrar bilgi geçeceğim işlem tamamlandığında.

 • 24 Kasım
  13:59

  Merhaba Seda Hanım,

  Telefonda görüştüğümüz gibi ödemenizle ilgili bilgi, ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.  Saygılarımızla,  Müşteri Hizmetleri
  www.forevernew.com.tr
  P +90 0850 360 36 39