Forever New Siparişim Elime Ulaşmadı!

İlke A. |

08.06.2015 tarihinde Forever New' e verdiğim siparişim internet sitelerinde tamamlandı yazmasına rağmen hala elime geçmedi. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen hep yanlış yönlendirildim ve siparişim hakkında net bilgi alamadım bir tanesi kargoya verildi dedi, bir tanesi nerede olduğunu bilmiyorum dedi, bir tanesi de faturası kesildi dedi ancak hiç biri yardımcı olmadı.

Siparişim hakkında iptal talebi oluşturmama rağmen iptal etmediklerini öğrendim ve müşteri temsilcisi faturası kesildi ve size gün içerisinde kargo yapılır demesiyle iptali geri çektim. Ancak yine de kargoya verilmedi. Gün içerisinde size geri döneceğiz dediler ve dönmediler, artık Forever New'den hiçbir şey almam.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  15:40

  Merhaba İlke Hanım,

  Telefonla da bildirdiğimiz üzere tarafınıza gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,

  Forever New
  Müşteri Hizmetleri

 • İlke A.
  28 Haziran
  00:13

  Neredeyse 1 ay oldu ürünlerim hala gelmedi ve müşteri temsilcileri sadece biz size döneceğiz diyorlar ama geri dönen yok bu kadar şikayet var kim bize çözüm olacak ürünüm gelecek mi? Gelmeyecekse iade talebimi yapmıyorlar müşteri temsilcileri çok kaba ve gülerek dalga geçerek konuşuyorlar demek ki telefon görüşmeleri kayıtlara alınmıyor?

 • İlke A.
  27 Haziran
  18:28

  Hala geri dönen olmadı

 • İlke A.
  26 Haziran
  10:36

  8haziranda verdiğim siparişim hala gelmediği gibi buraya yazdığım 2. şikayet geri dönen de yok ne iptal ediyorlar ne de siparişi gönderiyorlar müşteri temsilcisi neriman hanım da ben napayım depoyu arayıp siparişi mi gönderin diyeyim dedi bizim paramızla mı zengin olacak Forever New hiç yakışmadı size gerçekten Umarım sesimizi duyurabiliyoruz

 • İlke A.
  25 Haziran
  12:12

  Hala bilgilendirme olmadı ve her gün bilgilendirilecegime dair misteri hizmetleri söylüyor ama elime gecen bir şey olmadı bir daha da alis veris yapmam

 • 24 Haziran
  17:46

  Merhaba Değerli Müşterimiz,

  Siparişiniz ile ilgili olarak konu ilgili departmanımıza iletilmiş olup en kısa süre içinde bilgilendirme sağlanacaktır.

  Saygılarımızla


  Müşteri Hizmetleri
  www.forevernew.com.tr
  P +90 0850 360 36 39