10 Eylül 2013

Forever New Personeli Çok Kaba!

09/09/13 de Antalya Terra City Avm'deki mağazanızda elbise denemek istedim. Elbisenin bedeninin bulunmadığını söylediler. Sonrasında diğer şubede olup olmadığını sordum ve olmadığını söylediler.

İstediğim bedenin vitrindeki mankenin üzerinde olduğunu hatta S**** adlı kişi mankenin üzerindeki elbisenin çıkarılmasının yasak olduğunu, eğer kesin alacaksak çıkarabileceğini söyledi. Bu olaylar yaşanırken personel kendi arasında gülüşüp gizlice konuşuyor. Bahsettiğim kişi de laubali şekilde cevap vererek konuşuyor ve beni ciddiye almıyordu.

Personelin güvenilirsizliği nedeniyle diğer şubede, elbisenin olduğunu telefonla öğrendim. Umarım personeller yüzünden adınızın lekelenmesine izin vermezsiniz. Forever New'den şikayetçiyim.

Eylem 219 Okunma

Cevaplar

  • Forever New Temsilcisi12 Eylül 2013

    Merhaba Mağazamızda yaşamış olduğunuz aksaklık, satış operasyonları ekibimize iletilmiştir; yaşamış olduğunuz bu talihsizlikten dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.Size en kısa sürede konu ile ilgili geri dönüşü yapacağız.İlginiz için tekrar teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön