Forever New Kargo Mu Göndermedi.

Gülşah Y. |

Forever New A2767-2201***** nolu siparişim kendi hataları sebebiyle tarafıma kargolanmadı. tatile gideceğim için özellikle arayıp bilgi verdiğim halde ürünü tedarik edemekdikleri için tarafıma gönderemediklerini ilettiler. bir ürün yüzünden diğer ürünleriminde gelmemesini saçma bularak ürün tedarik edilemiyorsa diğerlerini gönderin dedim. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım 3 gün boyunca geri dönüş yapıcaz diyip yapmadılar. en son kalacağım otele gönderimi yapın dedim. yine geri dönüş yapmadılar. sürekli alışveriş yaptığım bu kurumun böyle bir umursamazlık ve müşteri memnuniyetini hiçe sayan davranışlarından dolayı kınıyorum. Ürünlerin Otele gönderilmemesi durumda geri iadesini sağlayacağım.

Etiketler :

Bayi Geç Teslimat Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülşah Y.
  08 Eylül
  12:18

  şuanda sisteme girdiğimde tarafıma tanımlı bir çek gözükmüyor. zaten çeklerinizinde tarihleri geçmiş oluyor. bununla ilgilide şikayet maili attım dönüş yapılacağı söylendi ancak dönülmedi.

 • 08 Eylül
  12:02

  Merhaba,

  Sayın Müşterimiz, gün içerisinde tarafınıza konu ile ile ilgili telefon ile dönüş sağlanmıştır fakat ulaşılamamıştır. Kargo kaynaklı mağduriyetten dolayı sizden özür dilemekteyiz. Tarafınıza ayrıca özür çeki tanımlanmıştır.

  Saygılarımızla,
  Müşteri Hizmetleri
  www.forevernew.com.tr
  P +90 0850 360 36 39

 • Gülşah Y.
  29 Ağustos
  20:26

  Callcenter ekibinize kargomun gecikmesi sebebiyle muglaya gonderilmesini istedim. En son muğla ya gonderilecegi tarafima iletildigi halde sizlerinde asagida belittiginiz mugla adresime degil sile adresime gonderimi yapildi. Hala dogru adrese gonderildi demenizi nezaketsiz ve guvensiz bir kurum oldugunuzu gosteriyor. Tarafima her hangi bir düzeltme yapilmadigi gibi dalga gecer gibi yanitlar vererek insanlari daha da sogutmayiniz. Hata olduğunu kabul edip ozur dilemeniz yeterli!

 • 20 Ağustos
  10:07

  Merhaba,

  Kargo gönderiminiz doğru adrese sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,
  Müşteri Hizmetleri
  www.forevernew.com.tr
  P +90 0850 360 36 39

 • Gülşah Y.
  19 Ağustos
  21:58

  Muğla mi sakami yapiyorsunuz is yerime gonderildi kargo

 • 18 Ağustos
  18:13

  Merhaba,

  Konuyla ilgili çağrı merkezimize ulaşım sağladığınız da belirtmiş olduğunuz Muğla adresine gönderimi sağlanmıştır.
  İlgili departmanımızdan bilgi bekliyorum, kargo takip numarası paylaşacağım.

  Saygılarımızla,
  Müşteri Hizmetleri
  www.forevernew.com.tr
  P +90 0850 360 36 39