Forever New İade ve Değişim Yapmıyor.

Derya A. |

Online siteden IJACZ1327-Carrie Dropped Shoulder Coa/Oatmeal Marl ürünü aldım ama almadan önce facebook müşteri hizmetlerine beden konusunda sorular sordum ancak fazla ilgilenilmedi. Başka bir modelde aynı haftada içinde 38 bedeni almıştım ama bu modeli canlı olarak görmediğim için tereddüt etmiştim.

38 aldım ve dün elime geçti aşırı büyük. Stoklara baktım dün 36'sı kalmamış. Bana eğer stokta yoksa sadece iade alabiliriz diyecekseniz gerçekten bir daha tercihlerim arasında yer almayacaksınız. Bu sorunu halletmeniz gerek. İndirim zamanı diye geçiştirilme cümlelerini duyuyorum. Sanki parasız alıyormuşuz gibi davranıyorsunuz. İ**** net üzerindeki alışverişlerde beden kalmayınca mağazalardan temin ediyor. Forever New'i kınıyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Derya A.
  18 Ocak
  13:26

  ürünü gönderdim iade için ama henüz bana ürün elimize ulaştı paranız şu zamanda iade edilecektir gibi bir bilgi verilmedi..umarım sorunsuz bir şekilde hallolur..şunu belirtmeden geçemiycem ben geçen gün aynı ürünün 36sına online sitede rastladım hemen sepetime atıp alışverişi tamamladımki bilgilermi doldurup onaya bastığımda ürünün başkası tarafından alındığını gördüm hemde bu kadar kısa sürede.ayrıca sepete atma durumu yok forever new sitesinde ama satın Alma aşamasında en azından ürünü 5 dakkalığına bile olsa o kişiye o dakika için tahsis edebilirdiniz.teşekkürler

 • 13 Ocak
  15:13

  Değerli Müşterimiz,
  Siparişinizle ilgili tarafınızla iletişime geçilmiştir.İndirim dönemindeki yoğunluk sebebiyle talep ettiğiniz ürün hem online hem de mağaza stoklarımızda bulunmamaktadır. Bu sebeple talep ettiğiniz şekilde işleminiz gerçekleştirilecektir.
  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  FOREVER NEW