Yelda Ö. Teşekkür Mesajı

FOREVER NEW'in kendini geliştirme çabasını görüyor,zarif hediyesi için teşekkür ediyorum...

Forever New Hayali Ürün Satıyor.

Yelda Ö. |

27.02.2014 tarihinde son beş rakamı 62311 kod numaralı alışverişimin hayali bir alışveriş olduğunu dehşet içinde izliyorum. Daha önce yine aynı yerden çok beğenerek satın aldığım ve stokta olmadığını belirterek büyük özürlerle iptal ettikleri elbiseden sonra, O*** Bey'in nazik ve yapıcı tavırlarına istinaden, sepetimdeki ürünlerin mevcut olduklarını onaylatarak satın aldım.

6. gün aradığımda 2 ürünün mevcut olmadığını söylediler. Para iadesini onaylarsam diğerlerini hemen kargoya vereceklerini söylediler. 2 gün daha geçti ve aradığımda 3 ürünün daha temin edilemediğini söylediler. İnsanlara hayal satıyorlar. Şiddetle kınıyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yelda Ö.
  26 Nisan
  13:37

  FOREVER NEW'in kendini geliştirme çabasını görüyor,zarif hediyesi için teşekkür ediyorum...

 • 26 Mart
  16:07

  Değerli Müşterimiz,
  Online Alışverişiniz esnasında yaşadığınız aksaklık için özür dileriz.
  Değerli vaktinizi ayırıp geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız aksaklığın tekrar yaşanmaması adına sistemimizde geliştirme ve yenileme çalışmalarımız devam etmektedir.

  Müşteri hizmetleri yetkililerimiz tarafınızla iletişime geçmiş olup, siparişiniz ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi yapmıştır.

  Herhangi istek, öneri ve şikayetleriniz için 0850 333 63 86 Online alışveriş müşteri hizmetleri hattımızı arayabilir, musteri.hizmetleri@forevernew.com.tr e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla
  FOREVER NEW

 • Yelda Ö.
  10 Mart
  23:38

  Ürün kalitesini beğendiğim için mağazalarından ürün satın alabilim ancak bu yaklaşım değişmediği sürece online sitelerini asla tercih etmem...