23 Ekim 2015

Forever New Hatalı Olan Ürünün Satışının Yapılması.

12 Ekim de aldığım ürün 6 8 iş gününde elime ulaşması gerektiği halde gelmedi. Benim firmaya yazmış olduğum yardım talebine de cevap verilmedi. Sonrasında müşteri hizmetlerini aradığımda bana ürünün hatalı olduğu ve depo stoğunun sıfır olduğu söylendi.

Üstüne üstlük ben firmayı aramasam hiçbir şekilde bilgilendirilmeden beklemeye devam edecektim. Şimdi yapacak bir şey olmadığı 7 gün içinde karta para iadesi yapılacağı söyleniyor. Peki benim mağduriyetim ne olacak?

Dilruba 101 Okunma

Cevaplar

  • Dilruba23 Ekim 2015

    Bana gelen bilgilendirme sadece yardim talebinde bulunduğum için e mail hesabıma gönderilen otomatik mesaj. Bunun dışında herhangi bir bilgilendirme mesajı veya çağrı merkezinden yapılan bir arama yok. Ve hala siparişlerim kısmına girdiğimde hazırlanıyor yazıyor. Sipariş kapatılmamış bile. Firmanızın üzüntülerine değil çözüme ihtiyac var. Durum telafi edilemediği gibi bir de benim bilgilendirildiğimi söylüyorsunuz. Böyle bir durum olsaydı ben zaten mağdur olmazdım.

  • Dilruba23 Ekim 2015

    Bana herhangi bir bilgi verilmedi o tarihte ve ta ki ben arayana kadar da bilgilendirilmedim. Ben madem problemli bir ürün aldım bununla ilgili bir bilgi verilmesi gerekmiyor muydu?

  • Forever New Temsilcisi23 Ekim 2015

    Sayın Dilruba Kama, Öncelikle yaşanan durum için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Konu ile ilgili çağrı merkezimiz 19.10.2015 tarihinde tarafınız ile iletişime geçerek sipariş hakkında bilgilendirme gerçekleştirmiştir. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri www.forevernew.com.tr P +90 0850 360 36 39

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön