Ford ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Seyhan Ford Otokoç Servisinin Kötülüğü

11.538görüntüleme
Hüseyin
Hüseyin 13 Ağustos 2020 09:53

Yaklaşık 6-7 ay önce garantisi devam eden 01 ffs ** plakalı transit Custom ticari aracımızı egzoz filtre arıza uyarısı nedeniyle Adana Seyhan'daki Ford Otokoç servisine sorunun çözülmesi için bıraktık ve 1-2 gün içinde bizi arayıp "araç hazır alabilirsiniz" denildi. Aracı servisten alıp yerine doğru ilerlerken "egzoz filtre uyarısı, motor servise götürün" uyarısı çıktı ve araç birkaç dakika içinde gaz yemeyip yavaşladı ve stop etti, tekrar da çalışmadı, akşam vakti yolda kaldık serviste kapalıydı, çekici yardımı ile aracı aldırdık servise tekrar bıraktık. Bu durum üzerine 3-4 gün araç serviste yattı ve ancak sorun çözülebildi.

Geçtiğimiz 1 haftadır aynı uyarı araçta belirdi ve önceki sabah aracı yine aynı servise Ford Otokoç'a bıraktık, çıkışta iş yerine dönerken ticari aracımız yine aynı uyarı ışığını verip, 1 dakika içinde stop edip, bizi ikinci kez bir anda yolda bıraktı. Araç gaz yemiyor yolun ortasında kalıyor ve Seyhan turhan cemal beriker bulvarında yoğun trafik arasında neredeyse kaza geçirme riski ile karşı karşıya kaldık. Mağduriyetimiz konusunda yasal işlem başlatmayı düşünüyoruz.

Ford Logo
Ford13 Ağustos 2020 09:54

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

2 Yorum

Murat
Murat20 Ağustos 2020 16:37
 

Kardeş cozmediysen yardımcı olayım dünde benim. Başıma geldi hallwttim

 1
Mahmut
Mahmut26 Ağustos 2020 14:54
 

Aynı sorunu defalarca kez bende yaşadım ama çözdüm. AdBlue dolum kapağına 2 delik deldim matkapla simdi hiç sorun yok. Denemeni tavsiye ederim.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler