Kesinlikle Ford  Kuga Yolda Hız Kesip Stop Ediyor

Muharrem Muharrem12 Ekim 11:49

Abimde 2017 Ford Kuga var 120 km hızla giderken aniden hız kesip stop etti aradık servise götürdük. Yazılım hatası var dediler yazılım attılar daha sonra tekrar aynı arızayı yaptı servis bu sefer hortum değişecek dediler ve hortumu değiştirdiler. Belli bir süre kullandıktan sonra tekrar aniden hız kesip stop etti çok korktuk çünkü can güvenliği yok araç bir anda stop ediyor.

 Tekrar servise götürdük servis hortum değişecek deyip tekrar aldılar tam 40 gün 30 iş günü orada kaldı. Yasal hakkımızın başlayacağı gün aracı verdiler. Araç yolda giderken hızı bir anda düşüyor ve aniden stop ediyor. Ford müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım can güvenliğimiz yok can taşıyoruz dedim değişim istedim hatta değişmiyorsanız bile aracı şu anki bedeli karşı alın dedim.

Ford müşteri hizmetlerindeki tek yetkili kişi benim diyen batuhan bey diye biri insan canına karşı 1000 TL servis bakım hediye edelim susun demeye getirdi olayı buradan yazıyorum. 2017 Ford  Kuga aracı ile herhangi bir kazada Ford yetkilileri ve batuhan bey sorumludur. 

  • - Görüntüleme
  • 2Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Muharrem 21 Ekim 12:34

Hala bir cevap gelmedi diyorum ki aracı alın şu anki değerini verin eğer değiştirmiyorsanız ben o aracı satıp kimsenin ahını alamam alın siz ne yapıyorsanız yapın malınızın arkasında durun bunu değerlendiren insanlar lütfen empati yapsınlar severek aldıkları araca korkudan binememek veya binmek zorunda kalmak nasıl bir duygu bir düşünsünler araç hız kesip stop ediyor kendi kendine rica ediyorum ilgilenin

profile-icon Muharrem 12 Ekim 17:58

05303494958 numaralı telden ulaşabilirsiniz ciddiye alırsanız sevinirim

Ford Logo Ford 12 Ekim 11:51

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hakan 2 hafta önce  

    Bunlar satana kadar çok af edersiniz insanın götün yalar sattıktan sonra dünya umurlarında olmaz

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler