09 Eylül 2018
#10883940

Ford'un Yedek Parça Yetersizliği!

2012 model Ford C-max aracımla kaza yaptım. Aracımı kasko aracılığı ile tamir için Ford Tuzcular Lüleburgaz servisine getirdim. Kırık tampona plastik yama yapıp aracı tarafıma teslim ettiler sebep olarak da Ford'un bu modeli için tampon üretilmediğini ve tampon bulmanın mümkün olmadığını söylediler. Kendilerinden şikayetçi olmak için Ford Türkiye'yi aradım ama Ford Türkiye de durumu önemsemedi beni sadece anket yapmak için arıyorlar. Ford daha 10 yaşını doldurmamış aracıma parça tedarik edemiyor. Tamponun tamiri mümkün olmasaydı aracım tamponsuz mu gezecekti? Ben böyle vurdumduymaz bir firma görmedim.

Hüseyin Hüseyin 15.107 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hüseyin11 Eylül 2018

    Ford'dan geri dönüş oldu. Aracım için tampon üretilmediğini fordun aracıma tampon tedarik edemeyeceğini beyan ettiler. Bir nevi ne yaparsan yap bak başının çaresine durumu söz konusu. Ben de Ford marka aracımı en kısa zamanda satıp yedek parça tedarik edebilecek daha güvenilir bir otomobil firmasını tercih edeceğim. Ford alacaklar da yedek parça desteğinin olmadığını göz önünde bulundursunlar ona göre araç alsınlar yoksa sonra benim gibi pişmanlık yaşarlar.

  • Ford Temsilcisi10 Eylül 2018

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları