Ford'un  Fabrikadan Hatalı Amortisör Problemi

Memduh Memduh10 Şubat 16:23

Aracım 2017 Ford transit 19+1 ögrenci servisi olup garantisi devam etmektedir. Ön sağ amortisörün üst tarafında iki adet kulak gibi duran demir parçalarından biri orijinal kaynak yerinden koptu. Kopan parça lastiğe saplanmasın diye parmak ucu kadar kaynak ile tutturdum ve aracımı Adana Gizerler servisine götürdüm. Bana bu amortisörü garanti kapsamına alamayacaklarını söylediler. Sebep olarak dışarıda yapılan kaynak dediler. Amortisör de herhangi bir ariza ya da patlama yok bunu serviste ki görevliler de kabul etti.Yani meydana gelen şey kullanıcı hatası değil. Bana göre Ford yetkilileri çözüm odaklı davranmıyor. Bahane aradıktan sonra her arizaya bahane bulunabilir. Kesinlikle Ford marka araç almam .

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Memduh 13 Şubat 09:45

Ford markasına olan güvenim tamamıyla bitti. Parçanın ariza sebebi üretim hatası. Fakat siz kaçış için bahane arıyorsunuz.

Ford Logo Ford 10 Şubat 16:26

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 ford) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A. Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler