sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ford'dan Sıfır Araç Aldım Parçası Yok

Yasin Yasin30 Mayıs 01:02

25 Aralık 2019' da Ford focus marka araç teslim aldık. 1000 km araç belkide ilk kez panoramik cam tavanı açtım bir daha kapatamadık olabilir kul yapısı dedik cam tavan çıtası değişmesi gerekiyormuş bıraktık servise geldik. Gittik parça bekliyoruz cevabı aldım. Her gidişimde parça olmadığı için servisinde yapacağı bir şey yok sonra parça peşine düştük nereden gelecek geliyor mu ne zaman gelir direkt hattı dediğiniz ki zaten tek ulaşabildiğimiz hat burası ama çözüm ve cevap merci değil lütfen cevapta arayabilirsiniz diye kopyala yapıştır yapmayın. 

Son görüşmemde Selda hanımefendiydi yanlış hatırlamıyorsam yardımcı olmak bana bir cevap vermek istedi. Lakin bir yerde tıkandı parçanın stoklarda olmadığı cevabı verdi. Yani benim anladığım parça yok üretiliyor mu bununda kimsenin bildiği yok bu süreçte araba 2 aydır serviste yatıyor. Yorumlara baktım 5 aydır parça bekleyenler var artık genel müdürlüğe mail attım cevap yok. Ford sitesine mesaj gönderdim cevap yok genel müdürlüğe telefon ettim İstanbul Sancaktepe numarasını verdi. 

Orayı aradım en az 10 defa müzik dinletip kapatıyorlar. Muhatap yok lütfen biriside arayıp parça üretiliyor. Geliyor gidiyor 1 yıl sonra 1 ay sonra 10 gün sonra ya da araç yapılamayacak desinde bu belirsizlik can sıkıcı olmaktan çıksın. Sıfır araç aldın serviste yatsın diye alay konusu olduk. Sıfır araca aylarca parça beklersek ileri ki yıllarda üretilen parçalardan alıp stok yapmamız gerekiyor herhalde. Yoksa bulamayız. Lütfen bana ulaşın bir açıklama bekliyorum. Ford yazan her sayfaya mesaj yazmaktan yoruldum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Ford Logo Ford 01 Haziran 08:27

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler