Ford Yetkili Serviste Yanlış Teşhis Fahiş Fiyat

Cüneyt Cüneyt16 Eylül 22:21

Ford Focus marka arabamı yetkili servise rutin bakıma götürdüm. Arabamı geri alınca motordan hafif ama rahatsız edici bir ses geldiğini fark ettim. Ses geçmeyince bir süre sonra servise tekrar gittim, kontrol ettiler ve direksiyon pompasının değişmesi gerektiğini söylediler fiyatı 9800 TL. Aldım arabamı ve yaptırmadan çıktım, yolda ara sokakta rastladığım bir araba tamircisine sesi dinlettim bana direksiyon işi yapan bir servis adresi verdi. Oraya gittiğimde servis ustası motoru 10 saniye dinledi ve bana arızanın ne olduğunu açıkladı ve bir yedek parçacıdan direksiyon yağlığı ( küçük plastik bir şey) alın gelin ama orijinal olsun, değiştirelim dedi. 

Yedek parça 200 TL tuttu servis değişim ücreti olarak 50 TL aldı (evet elli lira) ve toplam 250 TL'ye ( doğru okudunuz ikiyüzelli lira) arabanın sorunu giderildi. Yaklaşık iki aydır hiçbir sıkıntı yok. Başka bir şey yazmaya da gerek yok.

Cevaplar

Ford Logo Ford 17 Eylül 08:20

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler