25 Ağustos
#12491802

Ford Yetkili Servisinden Şikayetçiyim!

Aracın sağ çamurluğun değiştirilmesini istedim. Yetkili servis (Trabzon-TUNALAR) tarafından toplam 1200 TL tutarın 900 lirası ilgi sigorta şirketi tarafından 300 Lira'sının ise şahsıma ait olduğu iletildi. Değişimin yapılması için 1200 liranın şahsımdan alınacağını sonrasında sigorta şirketince hesabıma gönderileceği söylendi ve kabul ettim.


Sigorta şirketini aradığımda şahsıma herhangi bir ödeme yapılmayacağı ilgili ödemenin yetkili servise yapılacağı ve benden haksız gerekçe ile para alındığını bununla birlikte müşteri memnuniyeti adına servis ile aralarında anlaşma olduğunu, şahsıma ait olan 300 lira harici ödeme yapmamam gerektiği, sigorta masraflarının onay aldığı için yedek parça değişimi yapmam söylendi. Yetkili servise (Trabzon-TUNALAR) durumu anlattığımda sigorta şirketinin ödemeyi 5-6 ay geciktirdiğini, ödeme bile yapmayabileceğini söyleyerek para iadesi yapamayacaklarını söyleyerek ne zaman ki sigorta şirketi parayı verecek o zaman vereceklerini söyleyerek para iade yapmadılar.


Ford yetkili servis şikayet hattını arayarak durumu anlattım ilgili bölge müdürüne durumun anlatılarak gerekli işlemlerin yapılacağı söylendi. Aradan geçen bir aya rağmen dönüş olmayınca aradığımda şahsımın arandığı sorunun sistemde çözülmüş olduğunu söylediler. Şahsımdan alınan haksız tutar ödenmedi ve herhangi bir geri dönüş olmadı. Ford gibi bir firmanın bu kadar gülünç duruma düşerek müşteri memnuniyeti gözetmemesi apayrı üzücü bir durum. Son çare olarak Tüketici Hakları heyetine başvurarak sorunu çözeceğimi buradan söylüyorum.

Tc Tc 1.198 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi26 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları