Ford Yetkili Servisi Aracımı Aklı Koydu Vermiyor

Hakan Hakan03 Aralık 2019 17:50

2016 Ford Mondeo aracım kaza nedeniyle Axa kasko tarafından Ankara Tur Oto'ya çekildi aracın onarımını daha sonra kasko beyanı kabul etmedi ret verdi. Aracımda herhangi bir onarım yapılmamasına rağmen Ford yetkili servisi Tur Oto araçta hasar görmeyen parçaları dahi isteyerek getirttim diye bizden para istiyor ve aracımı hasarlı haliyle bize teslim etmiyor. Onarmadığı hasarlı olmayan parçaları bize zorla parayla satmaya çalışıyor.

Aracımızı hapsetti vermiyor Ford genel müdürlüğünü aradık ilgileneceklerini söylediler onlarda bizi başından savıp oyalıyor yani ne Ford markası malın markanın arkasında duruyor ne de Ankara Tur Oto! Yetkili servis onarmadığı hasardan ücret almaya çalışıyor. Kasko ekspere eksper Ankara Tur Oto yetkili servisine servis sigortaya topu atıp duruyor!

Yaklaşık 20 gündür aracımız verilmiyor, servis o kadar vurdumduymaz savcılığa verdik Türkiye'de adalet kaplumbağa misali bu olaydaki herkes için başta Ford olmak üzer dava açıp bu keyfiliğin hesabını biz soracağız!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ford Logo Ford 04 Aralık 2019 07:40

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler