Ford Yetkili Servis Sorunu

Özgür Özgür17 Mart 16:29

2019 model focus aracımızı garantisi olduğu için bakımlarımızı piyasadan 4 kat 5 kat daha pahalı olmasına rağmen yetkili serviste yaptırıyoruz. 14.03.2020 cumartesi günü Konya Otokoç servisinde 30 bin km bakımı yapılan araç 4 gün sonra Mersin'de yolda kalıyor. Sebebi mazot filtresini iyi takılmayıp şişmesi. Ford acil yol yardımı arıyoruz gönderdiği çekici ben gelemem başka birini göndersinler diyor.

Başka çekici istiyoruz 2 saat sonra gelirim diyor. 4'üncü arayışımızda çekiciyi getiriyoruz. Biraz daha gelmese trafik zaten çekecekti aracı yolu kapatıyorsun diye. Aracımız Mersin Ford yetkili bayii ergin a. S.'ye çekiliyor. Bir mazot filtresi için sabah 11.00'den akşam 17.00'ye kadar bekletiliyoruz. Aracın yanına gitmek aracı görmek imkansız.

Bilgi istendiğinde ne zaman bitecek dendiğinde söylenen bekleyeceksin işin ne oluyor. Şu an aracımızı zorda olsa çıkardık araca ne yaptılar bilgimiz yok. Sözde parça yine değişti ama görmediğimiz için belki içindekileri de sokup çıkma taktılar. 3 Ford focus aracım var. Gönderdiğimiz her yerde her zaman problem çıkıyor.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Özgür 17 Mart 16:33

Müşteri hizmetlerine de şikayet bildirimi bıraktık ancak bir sonuç alacağımızı düşünmüyoruz. Çünkü her şehirde aynı sorunlarla karşılaşıyoruz. Aracımızı servise alıyorlar ne yapıldığını bile bilmiyoruz. Şu durumda hiçbir güvencemiz kalmadı.

Ford Logo Ford 17 Mart 16:31

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Fitnes 30 Mart 01:03  

    Serviste 2 tane is emri olur. Bir açılış senin beyanına dayalı 2 kapanış yapılan işlemler. 2 sinide iste. Servis vermek istemezse onları sanayi Bakanlığına şikayet edeceğini söyle. Yasal olarak vermek zorundalar. Servise para cezasına kadar gi

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler