Ford Yedek Su Deposu

Sufyan Sufyan23 Ekim 2019 01:57

Aracım Ford Fiesta 2006 model 1.4 TDCİ dizel motor 200000 km de aracımı su eksiltme şikayetiyle ustaya götürdüm. Aracıma bakıldı silindir kapağından dediler motor rektefiye girdi ancak rektefiye olduktan sonra aracımın yedek su deposunda eksilme oldu yine gittim ustaya baktılar ettiler bir kaçak tespit edemediler silindir kapağından da kaçırmıyor dediler.

Bu şikayet sürekli devam ettiği için ben sürekli ustaya gittim ufak bir kaçak olduğunu söylediler onu da hallettik dediler başka problem yok dediler ancak bu problem halen devam ediyor motor soğukken suyun seviyesine bak dediler ben de aynısını yaptım motor soğukken su seviyesi bazen minimuma yakın oluyor bazen minimumda oluyor bazen de maksimum seviyesine yakın oluyor (Bu işlemler sırasında yedek su deposu ve radyatör kapağı da değişti) buna rağmen bu şikayetler devam etti, en son sabah baktığımda minimumdaydı ancak arabayı kullandıktan sonra 2-3 saat sonra seviyesine baktığımda yine maksimuma yaklaşmış. Bu iş bayağı canımı sıktı benim.

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum

Cevaplar

Ford Logo Ford 23 Ekim 2019 11:42

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ali 2 hafta önce  

  Selamlar kaçak bulundu mu acaba?

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Sufyan 2 hafta önce  

  Evet devir daimdenmiş devirdaim değişti düzeldi

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler