Ford Yedek Parça Teminatı Yapmıyor!

Burak Burak08 Ocak 00:56

13 Kasım tarihinde Aracıma park halinde vurulup sol arka stop lambasının kırılması üzerine Manisa Cetaş Ford Yetkili bayisine Kasko tarafından Stop lambasının değişimini talep ettim. Değişimi onayladılar ancak stop lambasının ellerinde olmadığını ve yurt dışından üretim yapılıp gönderileceği söylendi. Kabul ettim en fazla 1 ay içinde gelir diye düşündüm. Bugün 8 Ocak halen stop lambası üretimde ve teslim tarihi 20 Ocak gözüküyor. Ama bu tarih sürekli 1 gün 1 gün atmakta. 20 ocak'ta da 1 Şubat gözükecek. 60 gündür Stop lambamın teminini sağlayamadılar. Servise gittiğimde servis bizlik bir şey yok Otosan ile ilgili deyip başından savıyor. Müşteri hizmetleri net cevaplar veremiyor. Daha stop lambası gibi basit bir Yedek parça teminatı yapamayan Ford bir de yeni araba almamız için bizlere teklifler sunuyor. Siz önce yedek parça olayında geliştirin kendinizi. Aracım 2014 model bir araç ve 60 gündür bir Stop lambası temin edilemedi. 22 yıllık araçların bile yedek parçaları bulunuyor. Halen beklemedeyim. Bir daha Ford araç almam. Ben böyle rezillik görmedim dünya para dök araç al ama sana daha yedek parça teminatı yapamayan bir marka ile karşı karşıya kalmak çok sinir bozucu bir durum. Ford mu bir daha asla!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Burak 08 Ocak 07:58

Sattığınız aracın yedek parçasınıda bulundurmak zorundasınız. Ben bir parça için 2 buçuk 3 ay beklemek zorunda değilim. 2 aydır ne çözüm var ne bir şey bir de ilgileniyormuş gibi burda konuyu araştırıyoruz demiyoruz. Araştırmayın benim yedek parçamı bulun ve getirin.

Ford Logo Ford 08 Ocak 07:40

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler