27 Ağustos
#12504862

Ford Yedek Parça Sorunu!

03.08.2019 tarihinde yolda aracımın altına giren metal bir levhanın benzin deposunu kesmesi nedeniyle yolda kaldım. Aracımı en yakın Ford yetkili servisine götürdüm. O günden beri aracımın benzin deposu ve koruyucu muhafaza kısmı Türkiye' de olmadığından değiştirilemiyor.


Müşteri hizmetlerini (444 3673) defalarca aramama rağmen size döneceğiz diyorlar sadece. Yani bir işe yaradığı yok. Ford gibi bir firmanın elinde benzin deposu ve koruyucu muhafazası yok. İşin ilginci bilgi de yok.


Kimseye ulaşmak mümkün değil. Servisle görüşüyorum. Onlarında bilgisi yok. Aracım serviste kaldığından aracım da yok. Son derece mağdurum. Bu olaydan sonra Ford markasına karşı olan güvenimin bittiğini söyleyebilirim.

Tuna Tuna 1.720 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tuna05 Eylül

    Bu şikayet sonrası hemen ilgilendiğiniz ve sorunu 1 hafta gibi kısa sürede çözdüğünüz için teşekkür ederim. Ancak bu konu şikayet edilmeden de kısa sürede çözülebilmeliydi.

  • Ford Temsilcisi28 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları