Ford Yedek Parça Mağduriyeti

Barış Barış13 Ekim 19:44

21.09.2020 tarihinde evimin etrafında park ettiğim 2017 model Kuga st Line hırsız girmesi münasebetiyle gerekli evraklarımı zabıtları tamamladıktan sonra aynı gün Ford kar otomotiv'e götürüp teslim ettim. Sonuçta kaskodan yaptıracağım için birkaç gün sürmesini biliyordum. Konuyu uzatmamak adına kısaca yazacağım buraya. İlgili hasardaki arkadaş iki gün sonra beni bilgilendirmek amacıyla aradı ve 05.10.2020 tarihinde termin tarihi verdiğini söyledi. Yani Otosan'dan gelecek olan tarih. Mecburen tamam dedik tanıdığım yer aracımı aldığım yer inandım. Sonra 5'i oldu aradık 13.10.2020 tarihine uzattılar beyefendi dedi. Biz yine şok. 

Çünkü araç firmamın üstüne ve ortağımla gidip geliyoruz. Kendisi meme kanseri kronik hastalığı olması münasebetiyle taksiyle gidip gelmek zorunda kalıyoruz haliyle ülkede pandemi var. Toplu taşımayı kullanamıyoruz. Biz yine ona da tamam dedik her gün taksiye verilen ücret 100 TL olmasına rağmen. Bugün yani ayın 13'ü oldu 25.10.2020 tarihine uzatmışlar yine dedi. Ford çalışanı kendi kurumuna güldü geçti çünkü saçma sapan bir şey. Konu yan kapının camı. Demek ki daha büyük bir parça olsa 3-5 ay bekletileceğiz. Yani seve seve kullandığım arabamı resmen yedek parça teminsizliğinden soğuttular.

Yeni kasa düşünüyordum firmamın üstüne bu kadar yarım milyonluk fiyatı olmasına rağmen ama asla almam. Ford göründüğü kadar güçlü ve zengin bir firma olmuş olsaydı müşterisini 22 gün mağdur etmiş olmazdı ve hala 25'ine kadar mağduruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ford Logo Ford 14 Ekim 08:27

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler