Toplam çözüm sayısı
..
Ford ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Ford
ile
Fiat
Ford
ile
VavaCars

Yeni karşılaştırma

ile

Ford Yakıt Tüketimi Tümseklerde Çıkan Ses

962görüntüleme
Oğuz
Oğuz 1 hafta önce

2017 model delux model Ford Courier aracım var yakıt çok fazla arttı ve aracım aşırı teklemeye başladı tümsekler de gacırt gucurt ses çıkartıyor. Ford bununla ilgili dönüş yapmasını istiyorum 0553094****.

Gelişme
Gelişme

2 gün önce

2017 model Ford Courier aracımı buradan şikayet etmem üzerine Taşdelen Otokoç a gönderdiler aracımda inceleme sonucu sol ön aks sağ ön aks ve vites halatının değişmesi gerektiğini söylediler buna istinaden 12 bin tl fiyat verildi motor mu yaptırıyoruz bu soyguna birilerinin dur demesi lazım bir de aracımı yaptırmadım 2 gün orada kaldı servis danışmanları tok galericiler gibi yüzüne dahi bakmıyorlar aracımı pis geri aldım insan bir temizler arıza tespite 300 TL almasını biliyorsunuz bundan sonra Ford servisleri benim için bitmiştir dışarıda 350 TL olan aks orada 3000 TL yazıldı evraklar mevcut verdikleri fiyat belli hakkımı helal etmiyorum.

Ford Logo
Ford1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Fordile karşılaştır  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Ford
ile
Fiat
Ford
ile
VavaCars

Yeni karşılaştırma

ile