16 Mayıs
#11982566

Ford Transit Partikül Filtresi Arızası!

2018 Kasım sonu transit araç satın aldım. Araç şu anda 12 binde. Yaklaşık 20 gündür partikülde sıkıntı yaşıyorum. Her gün servislerdeyim ve servislerin yaptığı iş; partikülü boşaltıp aracı göndermek. En son 3 gün araç serviste kaldı, araç talebimi reddettiler. 3 gün sonra aracımı aldım ve 25-30 km yol yaptım tekrar tıkandı. Uzun yolda aracı kullanmam söyleniyor bu durumda her servis bitiminde benim uzun yola çıkmam gerekiyor. Ben böyle saçmalık görmedim. Yapabileceğim 2 şey var; ya her gün uzun yola çıkıp aylık yakıtımı 2 katına çıkaracağım ya da partikülü iptal edip bu rezillikten kurtulacağım başka çarem kalmadı. Konuyla ilgili olarak derhal yardım edilmesini talep ediyorum.

Bertan Bertan 11.950 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bertan21 Mayıs

    Gecen hafta partikül için acil kaydı almanıza rağmen aramadınız. Dün akşam Ömerli'ye gittim. Bugün öğlen boşaltım yapmak zorunda kaldım. Öğlen sonu 2. Boşaltım yaptım. Bu akşam planımda Şile var. İyi ki Ford almışım. Sayenizde görmediğim yerlere gidiyorum. Teşekkürler Ford:)

  • Ford Temsilcisi16 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları